Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do sprzedaży mojej fury - SLK r171 z roku 2004.
Potrzebuję pomocy gdzie można wystawić furę aby uniknąć ludzi, którzy nie rozumieją co to za fura, że wszystkie zmiany robione były tylko w najlepszych warsztatach, części wymieniane z głową bez żadnego wiejskiego tuningu i ogólnie jest dopieszczoną perełką która nigdy nie miała wypadku/stłuczki/przecierki/szkody parkingowej.
Modyfikacji jest dużo na które poszło bardzo dużo kasy i chciałbym sprzedać za uczciwą cenę.

Bardzo mi zależy uniknąć ludzi którzy przyjadą ją obrażać tylko po to żeby kupić za pół ceny.

#motoryzacja #samochody #gielda #mercedes
  • 20
@Crazy_summer: Dodaj to do opisu i powiedz, że chcesz, żeby było to zaznaczone. Bywały tam tam samochody, gdzie pojawiały się uwagi odnośnie wyjątkowości egzemplarza, czy stosu faktur potwierdzających kompleksowe naprawy.

W tym programie na pewno trafisz do ludzi szukających samochodu, który sprzedajesz, a o to Ci przecież chodzi. Tak samo fora, czy grupy zainteresowanych marką/modelem. Oczywiście zawracacze dupy będą wszędzie.

Jest też ten Miras, który wrzuca listy ciekawych ogłoszeń, który znalazł
@Crazy_summer też usunąłem Facebook ale tam przeniosły się fora zapaleńców danych marek/modeli. Załóż jakieś fake konto, opisz sytuację, że tylko po to masz to konto, bo inaczej podchodzą też do członków którzy już od lat się udzielają. Ktoś się znajdzie.
  • 0
@siadaj_Kulson tak wiem że trzeba liczyć 10-20%, chociaż to pierwsza fura z poważnymi modami. I jeżeli kupujący to wie to wszystko ok. Tylko dużo osób twierdzi że skoro jest modyfikowany to trzeba o 50% obniżyć cenę. Dlatego nie chcę dotykać otomoto