Wpis z mikrobloga

@Niedobry: no teraz to masz życie zajebiste? ale widzę, że masz tak samo jak ja, też nie lubię pracować z ludźmi . Polecam znaleźć pracę jako dostawca na ubereats albo glovo czy coś i #!$%@?ć, być własnym szefem, a po robocie elegancko wrócic do swojego pokoiku, czystego i wygodnego łóżka
@Samilss: w jakiej myjni na czarno? Wynajmując hostel to bym robił za poldarmo albo gorzej, bo za coś też trzeba chociażby jeść + inne wydatki. Ponadto, nie dam rady najpierw pracować miesiąca spiąć na kartonie na ulicy, nie kąpiąc się i nie jedząc obiadów, bo mam te rzeczy w godzinach pracy. Nawet jeśli tygodniówki by były to jak 3 razy pod rząd nie przyjdę na obiad i oleję te kąpiele zostaję
@AntemuralePrzegrywitatis: wystarczy znaleźć robotę w której płacą Ci dniówki. w myjniach tak masz, na budowach jakiś, w ogrodnictwie. Już pierwszego dnia, na wieczór byś miał hostel i na drugi dzień przychodzisz czysty do roboty. Jak się chcę to się zrobi, Anon. Może nic na siłę, może potrzebujesz tak jeszcze posiedzieć na ulicy jakiś czas. Ja nie oceniam tylko mówię, że jest wyjście. Zimno tam jest w zimę? Xd