Wpis z mikrobloga

nadal jesteś onucą, źródła tego zestawienia nadal brak. Myślisz, że jesteś jakimś Hawkingiem ekonomii, że jak coś napiszesz to ludzie będą bić brawo?Jak wy mnie drażnicie, co drugi debil tu pisze "pisałem o tym, przewidziałem to, ale znalezisko spadło/nazwali mni onucą", nie zdając sobie sprawy że czyta was może kilku odbiorców którzy i tak mają was w dupie. Wy wizjonerzy i kreatorzy treści wy.
SANKCJE DZIAŁAJOOOM


@Garulf: #czarna jeśli jesteś tak mało inteligentny, że wciąż nie dostrzegasz że sankcje jednak na rosje działają, to sorry ale szkoda na ciebie czasu...

To jest juz którys z kolei wpis typu "rosja wygrywa, sankcje nie działają, zachód jest szachowany przez rosje" specjalnie napisałem notkę żeby się nie wdawać z takimi w dyskusje.
Co ciekawe koles większośc swoich gówno wpisów usuwa więc tym bardziej szkoda czasu.
@Garulf nie lepiej, bo podałeś dalej informację, której źródła tylko się domyślasz. Ze swojej własnej wypowiedzi możesz wywnioskować, że podałeś dalej info, które ktoś podał dalej, a "pewnie z FT.COM" to twój gwóźdź do onucowej trumny.
No to z ft.com czy nie?
@Garulf z ekonomią jest tak, że tylko znaczny upływ czasu pokazuje, kto miał rację. Dla ciebie źródłem wiarygodnej informacji może być nawet władimir putin, ale nie czyni to z niego w żadnym stopniu ogólnie wiarygodnego źródła. Zwłaszcza że już ustaliliśmy, że Włostowski nie jest źródłem, tylko podał dalej, ale z kim ja gadam...
@Garulf i co, dowód że sankcje nie działają? Konieczność wyprzedaży paliw kopalnych za bezcen, upośledzenie gospodarki na lata włącznie z sektorem zbrojeniowym i brak możliwości produkcji czegokolwiek na poziomie bez udziału zachodu to dowód wstawania rosji z kolan?
@ogotai: dlaczego przypisujesz mi słowa, których nie wypowiedziałem? Gdzie napisałem, że Rosja wstaje z kolan? Śmieję się z was - pelikany - że wierzycie w #sankcjedzialajom gdzie banuje się wjazd do UE pojedyńczym jednostkom, które do UE i tak nie zamierzały przyjechać. W międzyczasie zachód kupił od kwietnia samej ropy za 100 miliardów dolarów, co efektywnie wspiera rosyjskie działania na Ukrainie.
@Garulf nie zrozumiałeś, bo w sumie skąd mogłeś wiedzieć, przecież czytasz bez kontekstu. To że zachód kupił ropę za sto miliardów nie oznacza, że business as usual. To oznacza, że ruscy przy obecnym kursie rubla musieli dać znacznie, znacznie więcej surowca niż przed wojną za te same pieniądze. Wcale nie jest im z tego powodu do śmiechu, a to dzięki sankcjom, które jak utrzymujesz, nie działają.