Wpis z mikrobloga

@nieocenzurowany88:

Dużo się wylewa hejtu a napisała że brała takie pożyczki żeby na cele zdrowotne.
Sam znam przypadek gdzie ludzie na leczenie dziecka popadli w długi.

@Dormer: “Nie chce być tu publicznie linczowania za mój powód ogólnie odpowiem zdrowie i kosztowne leczenie”

Brzmi trochę jak operacje zmiany płci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieocenzurowany88: może nie aż tak, ale jeden Mirek świadkiem, że moja mama też miała na zapleczu z 10 kretytow, te w normalnych bankach i jakieś chwilówki. Wpada się w spirale finansową i tak leci rok za rokiem a wszystko bierze się z braku umiejętności oszczędzania zazwyczaj
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: najlepsze jest to że polskie prawo dopuszcza niespłacania niczego bo istnieje coś takiego jak przedawnienie i możesz wyjść na plus kilkadziesiąt tysięcy złotych ale to wiedza o której 99% ludzi nie wie xD
  • Odpowiedz
biorą chwilówkę, potem nie mają z czego spłacić więc biorą drugą większą by spłacić tę pierwszą


@nieocenzurowany88: No ale w taki sposób to powinna ta pierwsza być spłacona drugą pożyczką a tu jest ich #!$%@? 20 w różnych kwotach od drobnych przez dwie kilkadziesiąt tys., po 180tys XD
  • Odpowiedz
@Moonman:
Nie będziesz miał nic a będziesz szczęśliwy.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znając chichot losu, to wszystko #!$%@? i ona wyjdzie z tego cało; a mnie, który w zasadzie nie ma długów i neetuje, obrabują ze wszystkiego.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: to, to jest #!$%@? xd miałem takiego "ziomka", który kręcił niezłe dochody grając na giełdzie i posiadając niezły etat. Grał na jakiejś #!$%@? krypto albo innym szajsie i mu giełde zamknięli, hajs obrotowy (80kPLN) wyparował, żeby się odkuć poleciał do providenta. Wskoczył stresik, zaczął #!$%@?ć hajs więc poszedł dalej do bociana xd Później dalej, dalej i dalej, nawet samochód zastawił 50/50 do jakiegoś bociana ;d

Nakręcił w ten sposób jakieś
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul lol, przypomniało mi się, że miałem do ojca zadzwonić XD. Mój się #!$%@?ł w piramidę finansową, z bańki chyba 250k musi spłacić. Pozew cywilny pomysłodawcy w trakcie
  • Odpowiedz