Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
861 700 + 150 + 4 + 5 + 5 = 861 864

Ten wpis powinien ilustrować słynny mem z Rickym z Chłopaków z baraków. A więc tak. Na stronie https://www.intercity.pl/pl/lowcypromo można wyrwać promocyjne bilety. Miałem marzenie, żeby zrobić sobie zdjęcie jesiennych drzew, gdzieś pod Trzcianką, bo tam kiedyś byłem samochodem i bardzo mi się spodobał, ale nie miałem czasu i pozostał niedosyt. Po prostu kolor liści był niesamowity i zapamiętałem.
I jeszcze na dodatek, dzisiaj miała przyjechać ciocia. Wszystko układa się pięknie w solową wycieczkę.
Plan jest taki. Bilet za 9 zeta do Piły, potem Trzcianka, Czarnków, Oborniki. I to by było równo #100km.
Okazało się, że bilet za 9 zeta jest o 5 rano a poza tym na dzisiaj się rozeszły. Ale na niedzielę zostały. Na szczęście przyszło opamiętanie i kupiłem normalny bilet na 7 rano.
Dwa pierwsze budziki olałem, cudem obudziłem się o 6:30. Ubieram się, wskakuję na rower i śmigam. Udało się. O 8:30 Piła wita mnie temperaturą 8 stopni i bezwietrzną pogodą.
Euroszlak Rowerowy R1 bardzo ładnie oznakowany, bez napinki w 90 minut jestem w Trzciance. Co prawda zmarzłem, rozczarowałem się "drzewami" (wyglądały zwyczajnie więc podejrzewam, że musiałem trafić na magic hour albo mam sklerozę) i raz spieprzałem przed psem, na szczęście z kagańcem.
Gdzieś w południe zrobiło się cieplej i zaczęło wiać. Wymęczyło mnie strasznie, a na dodatek oznakowanie NSR i TTR woła o pomstę do nieba. Bardzo mi się za to podobał asfalt ze Stobnicy do Obornik. Później szybka decyzja, żeby jednak wrócić na kołach do domu i objechałem poligon od zachodu. Musiałem jeszcze pokręcić się po mieście, żeby wyszło równe #150km
Pijcie ze mną kompot.
Reszta do dojazd na dworzec i drobnica z tygodnia

A, zamek w Stobnicy jest #!$%@?ście wielki ;-)

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_16652533156F0WPPxWkBqU0wY8azmCkv.jpg
  • 9