Wpis z mikrobloga

@mojenowekonto: podaj jakiś przykład. Właśnie życie polega na dokonywaniu wyborów może o tym jeszcze nie wiesz.
Dlaczego jestem "mentalnym idiotom"? To ja mam obsesję na punkcie ujcika czy on jest zafiksowanym i chorym człowiekiem, któremu szkolna strzeliła do łba?
@WulkanizatorOponMozgowych: @pyczasty: UWAGA SPECJALNIE DLA MODERACJI BEZ SPARTYKULARYZMÓW , SPAMUJECIE POKAZUJĄC ŻE MACIE OBSESJĘ NA JEGO PUNKCIE , JEŚLI SIĘ Z WAMI NIE ZGADZA KTOŚ MÓWICIE ŻE GO WIELBI , NIE ROZUMIECIE ŻE KTOŚ MOŻE MIEĆ GO GDZIEŚ TAK JAK I TEGO Z GÓR ,OBSTAJECIE PO STRONIE TEGO Z GÓR , WYPISUJECIE ŻE MACIE DOWODY KONKRETY ITD A PROSZENI O ICH POKAZANIE ZACZYNACIE SIĘ MOTAĆ TYPU ZADZWON DO NIEGO ,
@mojenowekonto: Po pierwsze nie krzycz, złość piękności szkodzi.
PO drugie, powinieneś odnosić się do opinii lub poglądów, a nie wyzywać ludzi którzy myślą inaczej niż ty. Każdy ma prawo do swojego zdania, dla ciebie to spam, dla mnie odkrywanie prawdy. Ja uważam Oregano za szkodnika i krętacza, który zbałamucił pustymi hasełkami pewną grupę osób i narzucił swój prymitywny sposób dyskusji. "Zasług" górskiej bestii nigdy nie kwestionowałem, wiadomo z kim mamy do