Wpis z mikrobloga

@Korda: Spam to jest ta reklama. I twoje rozwiązanie (niepłatne) nie pomogło. Skoro tylu użytkowników pisze taki sam post to znaczy że powinno się na to jakoś zareagować, na żadnej innej stronie przeglądając internet na safari nie byłem tak #!$%@? jak teraz.
  • Odpowiedz
@Szuwar: Dałem ci przecież tipy jak to rozwiązać. Po co się męczysz? Ta reklama to zysk dla twórcy. Będzie ich więcej bo jest kryzys.
  • Odpowiedz
@Korda: gościu jeszcze raz - nie każdy musi siedzieć na mikro i czytać wszystkie wpisy i się srać jak Ty. Piszesz ludziom o kulturze i netykiecie a Twoje ostatnie komentarze to wyzwiska na lewo i prawo i wulgaryzmy
  • Odpowiedz
@mikau: Zapewniam cię, że wzięły się one bez powodu. Nie musisz tez siedzieć 24h (ja tu wlazłem nie dawno) bo za twoim jest jeszcze jeden o tym samym (wysłałem ci screena)
  • Odpowiedz
@mikau: Sam się weź leki. Odpowiadam tylko na komentarz pod tym wątkiem i o tym samym temacie. Nie patrzyłem już czy jesteś autorem, bo mam już w to wywalone, ale to pewnie już argument dla ciebie. Mniejsza o to, bo i tak do was nic nie dociera.
  • Odpowiedz
@mikau: Jestem normalny. Po prostu cię przerasta zrozumienie tego o czym pisze, a na pisałem na tyle jasno, że nawet małpa by zrozumiała, że chodzi tu o spam i powtarzanie tego samego wątku z ta sama reklama, przez więcej, niż jedna osobę. Stad liczba mnoga. Jeszcze mam ci coś rozjaśnić?
  • Odpowiedz
@IlIlIlIlIllll: Nie zamknę się przecież idioto jak będziesz mnie wołać. A od narzekania masz już temat ma głównej. Więc nie wiem po co jeszcze ru jęczycie łajzy. Nauczcie się korzystać z AdBlocku.
  • Odpowiedz