Wpis z mikrobloga

Co wy najlepszego #!$%@?ście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziewczyna przez was trzęsie się i boi się. Wy nie rozumiecie, że ona jest wściekła i rozjuszona, że nie macie ciemniejszej karnacji? Odpali Tindery i wszystkich da nas w lewo, czy wy tego nie widzicie?

#tinder #blackpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekaztwitterowychjulek #redpill
Pobierz Tywin_Lannister - Co wy najlepszego #!$%@?ście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Dziewczyna przez was tr...
źródło: comment_1665055345xRGWMeJlygliyPDtsDnha7.jpg
  • 34
@Hubert_von_Mai
Polecam zapoznać się ze definicja średniej. Pula genetyczna w Polsce jest rzeczywiście bardzo różnorodna, natomiast w większości sami Polacy wyglądają jak słowianie. I to się tyczy znakomitej większości ludzi tu mieszkających. Ta "egzotyka" to mały ułamek ludzi, a twoje osobiste preferencje nic nie wnoszą do spojrzenia na ogół populacji.
@alvaro1989: a spotkałeś taką w liceum czy na studiach, bo to są te słynne miejsca gdzie się wyczesuje warte czegoś baby. Ja byłem zagnębiony w podstawówce, obecnie przegryw, byłbym spoko i od razu bym sobie zaklepał też spoko dziewczynę a tak byłem tym przerażony i miałem ptsd które nie pozwoliło mi nawet się pokazać jako chętny do czegoś, więc u mnie wypadek był powodem czemu takiej dziewczyny nie mam