Wpis z mikrobloga

Co wy najlepszego #!$%@?ście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziewczyna przez was trzęsie się i boi się. Wy nie rozumiecie, że ona jest wściekła i rozjuszona, że nie macie ciemniejszej karnacji? Odpali Tindery i wszystkich da nas w lewo, czy wy tego nie widzicie?

#tinder #blackpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekaztwitterowychjulek #redpill
Tywin_Lannister - Co wy najlepszego #!$%@?ście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Dziewczyna przez was tr...

źródło: comment_1665055345xRGWMeJlygliyPDtsDnha7.jpg

Pobierz
  • 34
@Tywin_Lannister: Ona cierpi ale oczywiście przegrywy to bagatelizują.
Zostala wystawiona na 30 sekundową wizualna ekspozycje na podgeny <190cm/nw>1/small ramus angle. Ona praktycznie zostala zgwalcona przez tych przegrywow sub190cm którzy osmielili sie założyć tindera w tym samym czasie co ona. Teraz musi chodzić na terapie żeby przepracować tą traumę. To poważne sprawy, a nie temat do zartów.
@blargotron: @olaf_wolominski: dla Areczka-zakolaka jest posądzenie o gwałt, że ośmielił się założyć tindera w tym czasie co szefostwo.

Dla szefostwa jest kilkaset par z chadami w dwa dni oraz filtr „light makeup” na TikToku, bo przecież pod tapetą jest ukryta podobna kartoflana morda co u Areczka - tylko że szefostwu wolno taką mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tywin_Lannister: przerabiałem takie rzeczy już w liceum. Chodziłem do dwujęzycznej hiszpańskiej gdzie były głównie baby. Teksty typu „ja to bym z polakiem w życiu się nie mogła związać” to była codzienność. No i cześć z nich wyładowała z Hiszpanami, Francuzami. Byle jakimi, kiepsko zarabiają ale można się przynajmniej pochwalić ze nie Polak xD na szczęście jest dużo normalnych kobiet a ta Juleczka to odpad
@Tywin_Lannister Niech w końcu powie wszystkim Polkom, że średnio polscy mężczyźni i polskie kobiety noszą bardzo podobny lub wręcz ten sam zestaw genów, więc atrakcyjność polskich mężczyzn i kobiet MUSI być statystycznie bardzo zbliżona. Nie ma od tego matematycznej ucieczki xD. Chcesz narzekać na wygląd polskich mężczyzn - równie dobrze możesz zacząć narzekac na swój wygląd, bo połowę genów ci mężczyźni otrzymali od polskich kobiet. Jak kobiety w Polsce mogły dojść do
@Tywin_Lannister: @alvaro1989: ale weźcie pomyślcie nad jednym - ile razy coś takiego słyszeliście. To nie jest tak że to jest jakoś rzadkie, ja słyszałem na pewno kilkanaście razy a jestem przegrywem. To jest #!$%@? jaka w tym chlewie jest ojkofobia. Gdzieś widziałem jakiś wykres czy badania, jakie cechy to kształtują, nie znajdę tego teraz ale to było genialne, tam było wyjaśnione czemy tak jest, jak mamy jak to w jakim
@interpenetrate: No wiele razy. Polki są w #!$%@? zakompleksione to raz a dwa ze to wszystko wynika z ich środowiska. Ja znam to z autopsji, znam te laski i te które tak gadaly pochodziły ze skromnych domów. Matka Grażyna, ojciec Janusz a one sie naoglądały Gossip Girl i zapragnęły lepszego życia. Serio moje normalne koleżanki z normalnych domów, często bardzo atrakcyjne mają normalnych facetów, przeciętnych z wyglądu, za to łebskich. Ja
@Flypho imo mocno naciągane jest twoja teza. W Polsce jest dość zróżnicowaną pula genetyczna, więc niektóre osoby mogą czuć niechęć do dominującej słowiańskiej urody i to tyczy się obojga płci (ja sam wybieram tylko "egzotyczne" partnerki, co w sumie wynika z wyżej wspomnianej niechęci)