Wpis z mikrobloga

I co tam Seby? Jak to było ?Trupy na ulicach, ludzie padający jak muchy bez szczepionki? Podobno mieliście się śmiać jak będę leżał pod respiratorem XD Tymczasem mój szwagier po 3 pfizerach właśnie na L4 z powodu Covida już trzeci raz w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja osobiście raz przeszedłem COVID i jak się przeziębię to nawet nie chce mi się testować, bo mam to w dupie. A zdarza się to raczej rzadko.

Temat się skończył. Kto miał zarobić ten zarobił. Globalne korporacje wzbogaciły się o miliardy dolarów. A wiecie, że Microsoft Teams tylko w pierwszy tydzień pandemii wzbogacił się o 12 milionów nowych użytkowników, którzy kupili go dla firm? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo ile pieniążków przytulił Pfizer? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podczas gdy wy zamykaliście swoje interesy, bo nie było was stać na stagnację, globaliści was dymali w kakao.


#koronawirus #biznes #bekazpodludzi #bekazlewactwa #heheszki #takaprawda #niebieskiepaski #nwo
S.....y - I co tam Seby? Jak to było ?Trupy na ulicach, ludzie padający jak muchy bez...

źródło: comment_1665052769BfwHkOx3X1Cq62MXw3zVUT.jpg

Pobierz
  • 28
@Sok_Mandarynkowy: Nieliczni od początku pisali, ze tak to się skończy ale cóż, covidianie woleli ratować babcię. xD
@Bigbluee: I masz dowód że szczepionka działa. Zamiast się szwędać po świecie nie wiadomo po co będzie siedzieć w domu więc i ryzyko złapania covida mocno spadnie.
Równie dobrze możesz umrzeć na stole operacyjnym przy rutynowym zabiegu


@muchatse: Tylko zabieg operacyjny z reguły jest konieczny i nie da się bez niego przeżyć lub komfort życia wyraźnie spadnie więc ryzyko każdy normalny akceptuje. Za to:

pewnie można ale czego to dowodzi?


@muchatse: Skoro po szczepionkach można mieć NOP w tym także poważny, nadal się choruje tak samo jak niezaszczepieni oraz teraz mamy omicrona który jest popierdółką najczęściej wywołującą
@: taaa ty szurze dalej ta propagande wciskasz!! Teoria spiskowa!!!! XD gdzie ci wszyscy wielcy uczeni ktorzy przyklaskiwali jak zakazywano wychodzic do lasu na spacer ludziom?!?!
@Bigbluee: jeden moj kumpel stracil czucie w nodze na 3 miesiace, nastepny po szczepieniu dalej walczy z nadcisnieniem. Dziadkowi od razu po szczepionkach wyszedl rak pluc, choc zawsze zdrowy chlop byl i wszedzie go bylo pelno. Oczywiscie nie zyje.
Kolezanki cioci padla trzustka, przez pol roku nie wychodzila z lozka, po przewiezieniu do szpitala dowiedziala sie ze ma covida, pare dni pozniej zmarla bo jej nie leczono, nikt z rodziny nie