Wpis z mikrobloga

  • 1575
Przeglądam sobie wykop w pracy i 20 lat młodsza koleżanka pyta się: co to?
- wykop, tam są śmieszne obrazki i filmiki
- eee, to taki Instagram dla starych ludzi...?
- yyy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dziendobry #wykop #zalesie
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tam są śmieszne obrazki i filmiki


@toffik21: ciekawe gdzie xD

Na drugi raz jak zapyta, to powiedz jej prawdę, że to jest serwis dla inceli, mizoginów i życiowych niedorajd. Jedyna dobra rzecz jaką tu robią, to zatrudnianie niepełnosprawnych umysłowo na stanowiska związane z moderowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przypominam wszystkim starym ludziom, że gimbów już nie ma, zostały tylko podstawówki


@PanGerwant: to tak jak L4, którego nie ma od 20 lata, a ludzie nadal tak mówią na zwolnienia lekarskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@toffik21: Przecież Instagram jest dla starych ludzi a to TikTok jest dla młodych.
Facebook z kolei jest dla zmarłych.
  • Odpowiedz
@Lefty: Ten typo który z tobą próbował podjąć dyskusje jest potężny XD nie dość ze totalnie olał co do niego mówisz to jeszcze westchnął ehhh wykopek sie trafił i mówił to przyeb z kontem tutaj który sam sie zaorał udajac zapracowanego znużonego debila ale on po prostu jest głupi XD podjęcie rozmowy git rozwiniecie ehhh strata czasu. By miał w sobie na tyle słynnego rigczu wykopowego i po prostu przyznał
  • Odpowiedz
@Lefty: Przejrzałem profil. On po prostu chciał zacoorwic taki outstanding move i myślał ze nikt nie zobaczy jego hipokryzji. Musiałem kilka razy jego komentarz przeczytać bo myślałem ze ja cos mylę i nie rozumiem XD wejdź na profil i zobacz koment jak pisze do trolla phryexi ze czemu jest hipokryta i nie odpowiada na jego pytanie raptem 2 dni temu niecałe. Dzis zrobił bardzo podobną rzecz i jeszcze zasłania się
  • Odpowiedz
@stray_dog: Juz samo to ze jakiemuś randomowi sie tłumaczysz stawia cie w roli typowego smutnego wykopka. Nie pytaliśmy cie chłopie o to czy podejmowales dyskusje albo kiedy powieziec stop. Wytykamy ci zmianę tematu bo nie umiałeś na jego trafne pytanie odpowiedzieć sensownie. Daj na czarna albo daj sobie spokój skoro wiesz kiedy skończyć dyskusje kasztanie
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że sami starcy udający gimbów


@toffik21: nieironicznie to, a najlepiej widać to po niezrozumieniu różnych słówek, które gdzieś tam zobaczyli ale nie mają pojęcia o ich używaniu

i potem są na wykopie cyrki typu narzekanie na "normików" (mimo że z definicji każdy kto ma konto na wykopie jest normikiem)

albo jeszcze lepiej - nazywanie się "anonami" xDDD masz atencyjnego nicka, wykopku jeden z drugim, gdzie tu "anony"?
  • Odpowiedz