Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
ostatnio kiepsko z robotą wczoraj 3h stałem żeby dzis zrzucić drut na budowie, porysowali mi bak jedna wiązka spadła i prawie rozcieło opone. poza tym jeden ziomek nieomal dostał w łeb zawiesiem jak wystrzeliło. Na koniec jako pasjonat jazdy terenowej delikatnie rozpedzilem sie do tyłu i utknąłem w błocie pomimo podniesienia konia i blokady, po prostu sie grzebał, byłem zmuszony jechać dookoła budowy i hehe bedzie mycia na bazie #bekaztransa
Pobierz Afera_zbozowa - ostatnio kiepsko z robotą wczoraj 3h stałem żeby dzis zrzucić drut na...
źródło: comment_1664992670fk7WmhGfMkjMeyraFRQoUE.jpg
  • 8
@Afera_zbozowa: to s6? ostatnio tam wiozłem platformą to podobne cyrki, musiał mnie manitką unosić za tył naczepy i przestawiać, żebym w ogóle wyjechał. te #!$%@? spedycyjne nigdy nie mówią, że budowa, dopiero na zleceniu się okazuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smway: janów lubelski jakas budowa myjni dla ciezarowych podobno, ja wiedzialem ze budowa i nawet z rozeznaniem terenu było ciezko wyjechac ale naczepa jest pewnie lżejsza od patelni i stad problem, platforma to już całkiem( )