Wpis z mikrobloga

niech mi ktoś powie co jest nie tak. jakiś czas temu regenerowałem maglonice bo się zaczęła pocić. po tym zabiegu jak pojechałem na zbieżność, to auto straciło wspomaganie. pozniej wróciło. za jakiś czas znów je straciłem aż znów wielki powrót i tak sobie działało. prawie działało. bo zaczęło mi wywalać płyn przez zbiorniczek. pojechałem do zakładu co regeneruje maglownice. ich opinia? wina pompy wspomagania(nie wiem czego ja się spodziewałem). popytałem jeszcze innych specjalistów i okazało się że zdania są podzielone XD. tak więc zamówiłem inną pompę i sobie ją zmieniłem. efekt? wspomaganie znów ciężko chodzi a w zbiorniczku jest "sztorm". płyn dość mocno wzburzony, podejrzewam, że znów będzie to samo. Ale przejadę się dopiero tym złomkiem wieczorem, żeby na spokojnie sprawdzić co się jeszcze dzieje:D. Zanim pojadę robić aferę, chcę jeszcze zdemontować ten zbiorniczek i zobaczyć czy nie ma jakiegoś syfu na filterku. Ale może ktoś ma jakieś inne pomysły co może być jeszcze inną przyczyną?
#mechanikasamochodowa #4x4 #motoryzacja
  • 16
@Tonari_Totoro: pamietam. Ale zanim znów tam do nich pojadę to chce wykluczyć wszystkie możliwe inne usterki. Bo znając życie będą się wykręcać i wmawiać ze to nie ich wina tylko coś innego zawiodło. Dlatego zbieram informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tonari_Totoro: Dzięki za poświęcony czas. Właśnie byłem się przejechać żeby sprawdzić jak się auto zachowuje i tak, nie mam totalnie wspomagania. Ledwo dałem rade zaparkować ( ͡º ͜ʖ͡º). Wiem tyle ze jak zamawiałem swoją maglownice to z czujnikiem. Teraz znów wyjeżdżam w trasę i nie brde miał jak tego zrobić. Ale z trasy będę dzwonił do tej firmy co mi ja robiła i pytał koedy moge
@Jemigrant: @Tonari_Totoro: taka mała aktualizacja. dzwoniłem do firmy co mi tą maglownice sprzedała (wymiana moją na zregenerowaną). opisałem panu mój problem z przypuszczeniami co może być #!$%@?. miałem napisać mu sms a on miał na drugi dzień oddzwonić. ale że byłem zawalony robotą, to nie myślałem o tym. więc sam zadzwoniłem tam po 3 dniach, bo od nich nie było żadnego odzewu. nie odbierają. ok. (to był piątek). więc dzownie
@Jemigrant: ja wiem, ze z innego numeru odbierze. ale to nie chodzi o to. mi się nie chce z kimś szarpać. z chęcią oddałbym to do kogoś innego i wystawiony rachunek przesłał później im. ale musze pomyśleć na spokojnie jak to zrobić, bo póki co to się we mnie gotuje. nie to, że coś się #!$%@?ło czy zostało źle zrobione, ale przez to że jestem teraz olewany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImeNs: rozumiem i też nie lubię takich sytuacji, szczególnie jak ja coś robię dla kogoś i przestaje działać nagle. Niestety zależy na kogo trafisz ale może być ciężka batalia więc nie ma co się zawczasu stresować, w ogóle nie ma sensu się stresować bo to nic nie wniesie oprócz no... Stresu ;)
@Jemigrant: tu bardziej boli mnie to, że ja nie mam czasu na takie szarpanie się. mnie dużo nie ma w domu. jak jestem po pracy to też się dużo przemieszczam i ciężko mi zagospodarować czas. do tego teraz moje jedno auto stoi no bo jakby nie patrzeć jest przez tą maglownicę niesprawne. a że to moja taka zabawka na odstresowanie się, no to nie mam jak się teraz odstresować ;p
@Tonari_Totoro: @Jemigrant: już coś więcej wiem. jak się okazało to maglownica przyszła bez elektrozaworu. czytajcie, został on mój. więc teraz jest opcja taka, że będę zaczynał od sprawdzenia kabli, wtyczki a na końcu zaworu. aż znajdzie się winny.