Wpis z mikrobloga

Jest jakaś meta taktyka o której nie wiem? Wleciałem do 7 ligi i zacząłem wszystko przegrywać. Typy mnie orają prostopadłymi podaniami a ja muszę milion podań zrobić żeby dojść do sytuacji bo żadnej luki w obronie przeciwnika.

#fifa23 #fut
  • 9
  • Odpowiedz
@Aiito: mam to samo w 6 lidze. W 22 gralem w 2/1 lidze i przez caly rok nie mialem takiego problemu z graniem jak tutaj mam. Kazdy przeciwnik ma perfekcyjnie ustawiony zespol, obrona jest u niego zwarta, trzeba sto podan wymienic, zeby jakims cudem sie przedrzec i stworzyc sytuacje. Mojego zespolu ani nie ma z przodu, ani nie ma z tylu. Moi zawodnicy dostaja podanie, to nie nadazam sie obrocic i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aiito: ja miałem wczoraj taki dzień, że przegrywałem wszystko, dosłownie 2-3 mecze wygrane w 9 lidze do kilkunastu porażek, bramkarz wyciągał wszystko, dziesiątki słupków i nie mogłem w ogóle wskoczyć do 8. Dziś jakby w ogóle inny matchmaking i proporcje W/L na duży plus. Ciężko mi wierzyć w takie przypadki...
  • Odpowiedz
@sromer: mam podobnie, a do tego czasem trafi mi sie przeciwnik, ktory kazdego roznego wygrywa z glowki, raz mi przeciwnik 4x z rzedu strzelil glowa w bramkarza tak, ze wychodzilo ponownie na rozny, po czym za piatym razem strzelil juz do bramki na 1:0, a przy kolejnym roznym na 2:0
  • Odpowiedz
@Aiito: mam to samo, wszedłem do 7 ligi i mam wrażenie że idzie lepiej niż w 8, ale w 22 byłem z reguły w 1., tutaj nie mogę nic ugrać taktyka idento jak w 22, milion okazji, strzałów celnych i nic, przeciwnikowi wszystko wchodzi. Myślałem że wina grajków że do ataku się nie podłączają, źle ustawiają czy coś, na dniach dropnal mi Vini, Jota, Kante, nic się nie zmieniło, nie umiem
  • Odpowiedz
@matizekjj21: tylko nikt tu zadnej odpowiedzi nie dal. Nie da sie #!$%@? grac w ta gierke. Nie ma nigdzie miejsca na boisku, nie ma gdzie podac, zawodnicy przeciwnika lataja od bramki do bramki, do tego kryja szczelnie moich patalachow, nie ma nawet malych luk w defensywie przeciwnika. Nagle jak trace pilke w ataku pozycyjnym na polowie rywala, to 3 podania i rywal jest pod moja bramka. #!$%@? wie jak tu ustawiac
  • Odpowiedz