Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia Kieruje pytanie do uzytkownikow pistoletow do masazu,czy polecacie? Czy warto zaplacic 700zl? Myslalem o firmie 4fizjo,jako ze Polska marka i kupuje u nich zwykle inne #!$%@?,ktore sa adekwatne cenowo do jakosci ich wykonania.Co jakis czas,zwykle gdzie juz jestem dluzej w treningu i jakies tam ciezary wieksze lataja to moj lokiec zaczyna bolec,az promieniuje do barku,a rozbijanie spiec pilka oraz przedtreningowe rozgrzewanie rotatorow pomagaja sporo bo zawsze,gdy boli i skupiam sie bardziej na rozgrzewce z guma,katowaniem lokcia pileczka i rolowaniu okolic,gdzie wystepuja spiecia to jest to zbawienne,mysle wiec czy pistolet do masazu bedzie "game changerem" i bedzie latwiej rozbijac miejsca niedostepne dla pileczki u intensywniej z racji wiekszej sily byc moze,a na pewno czestotliwosci uderzen.Niechce kupic czegos co zepsuje sie po miesiacu czy tez nie bedzie satysfakcjonujacym rozwiazaniem i pojdzie w odstawke.
  • 9
@#!$%@?: Rozumiem, że mówisz o miejscach do których ciężko jest się dostać ale np sam masując sobie czwórki to chyba też będzie ok?
@bysiiu: miałem jednak to drugie na myśli. Akurat jak sam sobie pomasujesz odpowiednie miejsca to jest całkiem fajnie. Natomiast plecy to samemu tak średnio. Niby nogi całkiem spoko ale jak ktoś może nam pomasować to jednak inaczej. Czyli przyjemniej. Natomiast kupić warto jeśli do nóg czy nawet karku
@#!$%@?: na pewno jakoscia podzespolow i materialem,ktory jednak wg. Mnie jest wazny bo jednak mechanizm wprowadzajacy urzadzenie w ruch sie wyciera i pytanie jak szybko? Tak samo moc.Osobiscie potrzebuje porozbijac ramiona po calej dlugosci i z pewnoscia z pomoca drugiej osoby plecy.