Wpis z mikrobloga

@uysy: szkoda. Wygląda na to, że albo rynek komputerków jest na tyle dojrzały, że nie da się niczego innowacyjnego wymyślić, albo majorsi osiedli na laurach i uznali status quo za zadowalający :/
  • Odpowiedz
@ujdzie: @uysy: GNSS oznacza ze obsluguje wszystkie dostepne systemy nawigacji, duzo moze pomoc w slabych warunkach lub w miejscach gdzie nie ma satelit gps.

Fajna funkcja to szerowanie trasy, to jest fajny bajer (dostepny na bolt v2 tez)
  • Odpowiedz
GNSS oznacza ze obsluguje wszystkie dostepne systemy nawigacji, duzo moze pomoc w slabych warunkach lub w miejscach gdzie nie ma satelit gps.


@mmichal: Już po testach widzę, że nie warto. Ludzie, nie jeździmy w jaskiniach ;).
  • Odpowiedz
@uysy: ee a ja widzę ze warto, masz cały czas accuracy lepsze, widać na mapie tez ze lepiej do tracka przyciąga na mapie, zbierając kwadraty przy słabej pogodzie w lesie często czekałem aż złapie lepszy sygnał zebym wiedzial gdzie skręcić
  • Odpowiedz
@mmichal: Dobrze to podsumował vera wyżej, żaden gamechanger, jeżdżę na V2 po kwadraty i nigdy nie miałem problemu :).
EDIT: Wahoo skonczyło się na Kill'em all ;)
  • Odpowiedz