Wpis z mikrobloga

@uysy: szkoda. Wygląda na to, że albo rynek komputerków jest na tyle dojrzały, że nie da się niczego innowacyjnego wymyślić, albo majorsi osiedli na laurach i uznali status quo za zadowalający :/
@ujdzie: @uysy: GNSS oznacza ze obsluguje wszystkie dostepne systemy nawigacji, duzo moze pomoc w slabych warunkach lub w miejscach gdzie nie ma satelit gps.

Fajna funkcja to szerowanie trasy, to jest fajny bajer (dostepny na bolt v2 tez)
GNSS oznacza ze obsluguje wszystkie dostepne systemy nawigacji, duzo moze pomoc w slabych warunkach lub w miejscach gdzie nie ma satelit gps.


@mmichal: Już po testach widzę, że nie warto. Ludzie, nie jeździmy w jaskiniach ;).
@uysy: ee a ja widzę ze warto, masz cały czas accuracy lepsze, widać na mapie tez ze lepiej do tracka przyciąga na mapie, zbierając kwadraty przy słabej pogodzie w lesie często czekałem aż złapie lepszy sygnał zebym wiedzial gdzie skręcić
@mmichal: Dobrze to podsumował vera wyżej, żaden gamechanger, jeżdżę na V2 po kwadraty i nigdy nie miałem problemu :).
EDIT: Wahoo skonczyło się na Kill'em all ;)