Wpis z mikrobloga

@PrawaRenka: Wypuszczenie tak genialnego teasera chyba nie było dobrym pomysłem, bo nakręcił kosmiczny hype. A tutaj niestety lekkie rozczarowanko. Nie ma tej filmowości co w teaserze, sama piosenka też nie porywa. Nie jest w żadnym wypadku źle, ale po prostu czegoś brakuje. Szkoda.
Wypuszczenie tak genialnego teasera chyba nie było dobrym pomysłem, bo nakręcił kosmiczny hype. A tutaj niestety lekkie rozczarowanko. Nie ma tej filmowości co w teaserze, sama piosenka też nie porywa. Nie jest w żadnym wypadku źle, ale po prostu czegoś brakuje. Szkoda.


@4517974: też się trochę zawiodłam, brakowało mi tego efektu wow, ale obstawiam że po kilku przesłuchaniach wejdzie mocniej i będę tego słuchać w kółko ( ͡° ͜ʖ
@4517974: Pełna zgoda. Swoją drogą straszne to marnotrawstwo, nakręcić taki materiał i go później nie wykorzystać w głównym klipie ¯\_(ツ)_/¯

Też czuję niedosyt, a może nawet trochę rozczarowanie, choć kawałek jest naprawdę dobry. Z reszty albumu nie podeszły mi "Bad Boy, Sad Girl" i "Anywhere But Home", ale poza tym jest świetnie. "Los Angeles" z tym beatem to prawdziwy banger, a "Crown" będzie pewnie bardzo wysoko na mojej liście najlepszych b-side'ów