Wpis z mikrobloga

Jechałem dzisiaj za babką dobre 3km z zawrotną prędkością 40km/h, skręciła w końcu w lewo, przede mną prosta 2km~, wyjazd z zabudowanego za 50-100m, po bokach tylko barierki, rowy i drogi rowerowe, z naprzeciwka pusto, bajka.

Szybki check w lusterka - jedzie za mną jakieś auto ale światła miał mega dziwne (jak się później okazało amerykańskie) więc raczej nie policja, "to sobie deptę" pomyślałem, wrzucam sport+ i przyśpieszam jakieś 3 sekundy na pełnej - mijając znak o wyjeździe z zabudowanego spojrzałem na licznik, z 50kmh zrobilo się już 120 bo 380 kunia, później w lusterko a tam k*wa światła policyjne skitrane w zderzaku + syrena xD

Ja już w głowie wizja siebie dojeżdzającego do roboty na rowerze w zimie bo zadupie i komunikacja miejska nie istnieje, zwalniam, zjeżdzam w jakiś zjazd a Pan Bagieta zatrąbił dwa razy tym sygnałem policyjnym i pojechał dalej.

Myślę co jest, odpuścili? xD Patrzę w prawo a tam, pic rel, ex-policyjny radiowóz z Ameryki, ktoś sobie po prostu jaja robił.

Jeśli to czytasz gościu to dzban z mercedesa pozdrawia serdecznie, dalej mi się ręcę telepią a mineło kilka godzin, więcej nie deptam póki znaku nie minę jak Boga kocham ()

#truestory #motoryzacja #samochody #prawojazdy
Pobierz keuaiBKonczylNocnomWartem - Jechałem dzisiaj za babką dobre 3km z zawrotną prędkością...
źródło: comment_16648346961Bcs4WXV5UcLkkFpjhFzdV.jpg
  • 8
Patrzę w prawo a tam, pic rel, ex-policyjny radiowóz z Ameryki, ktoś sobie po prostu jaja robił.


@keuaiBKonczylNocnomWartem: ja takiego mam sąsiada parę ulic dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

później w lusterko a tam k*wa światła policyjne skitrane w zderzaku + syrena xD


@keuaiBKonczylNocnomWartem: jakbyś miał kamerkę, mógłbyś go bardzo, bardzo mocno dojechać

Podszywanie się pod policję to grubsza sprawa. Pal licho klasyka ze stanów, ale
Pobierz Atreyu - > Patrzę w prawo a tam, pic rel, ex-policyjny radiowóz z Ameryki, ktoś sobie...
źródło: comment_166483585046eNHoGdiBw7hUvKNMYD7q.jpg
@Atreyu:

@keuaiBKonczylNocnomWartem: jakbyś miał kamerkę, mógłbyś go bardzo, bardzo mocno dojechać


mam ale w schowku :D auto odebrałem dosłownie tydzień temu, kamerka mi doszła przed weekendem ale zapomniałem karty SD kupić, jutro ma dojść więc jeszcze nie zamontowane.

Tbh szkoda że się nie nagrało bo by był śmieszny filmik z moim "o k*wa o boże o k*wa o chryste" do pokazania znajomym, gościa i tak bym nie zgłosił, przypomniał mi