Wpis z mikrobloga

Złe traktowanie zwierząt jest uważane w Islamie za grzech.

Muzułmanin jest odpowiedzialny za opiekę nad zwierzętami wiedząc o tym że źle traktowane zwierzę będzie zeznawać w Dniu Sądu Ostatecznego przeciwko temu kto go nadużył.

Islam zabrania znaczenia zwierząt i zabijania ich na próżno, tak jak to się dzieje w przypadku krwawych sportów. Prorok Muhammad (pokój z nim) zabronił ludziom chwytania ptaków, niszczenia mrowisk i używania bata.

Nawet w przypadku uboju zwierząt na żywność, Islam wymaga aby dokonać uboju zgodnie z Islamską procedurą, powszechnie znaną jako metoda Halal, która jest humanitarna i ma na celu spowodować ograniczenie cierpienia zwierzęcia.

Jako ludzie, muzułmanie, mamy zobowiązanie wobec każdej żywej istoty, takie jest przesłanie Boga w Islamie.

#islam #islamnadzis #religia #jatotutylkozostawie
barytosz - Złe traktowanie zwierząt jest uważane w Islamie za grzech.



Muzułmanin j...

źródło: comment_nhTdg7KJD2xlcjAn5ObXxCVfxQmAQ4w8.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SayangWanita: Widzę trollu, że bardzo cię boli, że cię przejrzałem :) Kiedy już jasno wykazałem, że fanatyczni muzułmanie z Anglii nie chcą psów w autobusach, to przyszła pora na prymitywne ataki personalne. To takie typowe wśród trolli :)

To smutne, że nigdy w życiu nie widziałaś kogoś, kto zwiedził coś na świecie. Musisz mało widzieć w tej swojej "Indonezji" :)

Oczywiście jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia w rozpowszechnianiu kłamstw na temat islamu, to ja mogę sporządzić listę państw, w których już byłem i ci ją pokazać, skoro tak bardzo cię to interesuje :) Bo ja swój stosunek do islamu nabyłem właśnie dzięki poznaniu go lepiej niż większość popierających go wykopków, którzy znają tylko gościa z budy z kebabem
  • Odpowiedz
ej fanatyczna rodzina zaczęła grozić jej śmiercią, a ona sama przez kilka lat musiała się ukrywać w zupełnie innym mieście.


@Aleksander_Newski: A ty tam byłeś, siedziałeś w drogim pokoju i wszytko słyszałeś :)

Podoba mi się jak wrzucasz wszystkich do jednego wora, bo kiedyś spotkałeś agresywnego Muzumanina, więc pewnie wszyscy są tak samo agresywni. Ja kiedyś spotkałam kobietę z podbitym okiem i krzyżykiem na szyji. Czy to świadczy, że wszycy chrześcijanie są
  • Odpowiedz
A ty tam byłeś, siedziałeś w drogim pokoju i wszytko słyszałeś :)


@SayangWanita: A muszę być żebym o czymś wiedział? Po to ludzkość wymyśliła mowę, żeby móc przekazywać sobie różne rzeczy :)

Podoba mi się jak wrzucasz wszystkich do jednego wora, bo kiedyś
  • Odpowiedz
@Ppolaczek: Nadal nie jesteś w stanie niczego zdementować. Twoją ironię próbującą wybrnąć z sytuacji, w której się jasno ośmieszyłeś oceniam na 3/10. Parafrazując Ppolaczka: dorośnij, skończ szkołę i poznaj więcej muzułmanów niż tylko ciapaka, który robi ci kebaba jak masz okienko. Wtedy porozmawiamy chłopczyku.
  • Odpowiedz
@Ppolaczek: A to, że nie jest ministrem coś tu zmienia? Interweniował w sprawie masowego problemu jakim jest wyrzucanie ludzi z psami przez muzułmańskich fanatyków, których w UK jest pełno.

a ostrzeżenie na łamach brukowca to "interwencja"


@Ppolaczek: Po pierwsze to nie na łamach brukowca, bo gdybyś jednak zadał sobie trochę trudu przeczytał co ci podałem
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski

przeczytał


sorka ale nie czytuje brukowców ...tak jak nikt moich znajomych. Mamy naturalny wstręt przed prawdą i wolimy żyć w zakłamaniu. Poza tym czytając twoje wypowiedzi jestem pewien, że nigdy nie będę czytał. Nie chcę być tak wszechwiedzący jak Ty ...myślę że tak olbrzymia i rozległa wiedza to brzemię, którego mógłbym nie udźwignąć

  • Odpowiedz
sorka ale nie czytuje brukowców ..


@Ppolaczek: Nic mnie nie interesują twoje codzienne zwyczaje. twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem podważyłem już 3-4 razy, a więc myślę, że taka nieskomplikowana lektura byłaby idealna dla Ciebie.

Podane przeze mnie strony były odpowiedzią na twoją prośbę o dowód na moje zarzuty. Muzułmanie w krajach zachodu są zarzewiem konfliktów i agresji, zajmują gigantyczną nadreprezentację w więzieniach i cześć z nich jest religijnymi fanatykami. Problem
  • Odpowiedz