Wpis z mikrobloga

Złe traktowanie zwierząt jest uważane w Islamie za grzech.

Muzułmanin jest odpowiedzialny za opiekę nad zwierzętami wiedząc o tym że źle traktowane zwierzę będzie zeznawać w Dniu Sądu Ostatecznego przeciwko temu kto go nadużył.

Islam zabrania znaczenia zwierząt i zabijania ich na próżno, tak jak to się dzieje w przypadku krwawych sportów. Prorok Muhammad (pokój z nim) zabronił ludziom chwytania ptaków, niszczenia mrowisk i używania bata.

Nawet w przypadku uboju zwierząt na żywność, Islam wymaga aby dokonać uboju zgodnie z Islamską procedurą, powszechnie znaną jako metoda Halal, która jest humanitarna i ma na celu spowodować ograniczenie cierpienia zwierzęcia.

Jako ludzie, muzułmanie, mamy zobowiązanie wobec każdej żywej istoty, takie jest przesłanie Boga w Islamie.

#islam #islamnadzis #religia #jatotutylkozostawie
barytosz - Złe traktowanie zwierząt jest uważane w Islamie za grzech.



Muzułmanin j...

źródło: comment_nhTdg7KJD2xlcjAn5ObXxCVfxQmAQ4w8.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raban321: Tak zabijanie zwierząt w naszych rzeźniach jest takie humanitarne. Byłeś chociaż w jednej, w czasie gdy nie ma kontroli, że wypowiadasz się na ten temat? Skąd wiesz, że zwierze które jest zabijane w taki a nie inny sposób cierpi mniej? Masz jakiś cierpieniometer? ;) Dlatego mówię abyś pilnował własnego nosa.

@Aleksander_Newski: Poświęciłem wystarczająco na ten bełkot którym próbujesz nazwać rozmowę - a właściwie coś w stylu ja mówię - Ty słuchaj - ale do mnie żadne argumenty nie trafiają bo w internetach piszą inaczej co akurat mi pasuje bo dzięki temu wiem, że mam rację.

skoro nie zauważyłeś, że tematu mojego odwiedzania innych państw nie podjąłem ja, a troll, który chciał w taki sposób zyskać typowy
  • Odpowiedz
bełkot


@Sahabat: Mówiłem ci janusz, że to tak nie działa :) Jeśli czegoś nie jesteś w stanie rozumieć, to nie jest bełkot, a po prostu nie twój poziom.

ale do mnie żadne argumenty nie
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Znowu wskakujesz na wyżyny inteligencji jednocześnie pokazując jakim cebulakiem i ignorantem jesteś. Ja niestety już nie będę kontynuował tematu 'inteligencji' bo to 'nie mój poziom' ;) Jakoś nie mam w zwyczaju przerzucać się z gimnazjalistą kto tu jest większym wszechwiedzącym i pępkiem świata. Ten okres jakoś mija po 20 bodajże więc wszystko przed Tobą.

podałem wystarczająco silne argumenty na to


Twoje argumenty to dwa udokumentowane przypadki na które rozpisały się brukowce. To są Twoje silne
  • Odpowiedz