Wpis z mikrobloga

Złe traktowanie zwierząt jest uważane w Islamie za grzech.

Muzułmanin jest odpowiedzialny za opiekę nad zwierzętami wiedząc o tym że źle traktowane zwierzę będzie zeznawać w Dniu Sądu Ostatecznego przeciwko temu kto go nadużył.

Islam zabrania znaczenia zwierząt i zabijania ich na próżno, tak jak to się dzieje w przypadku krwawych sportów. Prorok Muhammad (pokój z nim) zabronił ludziom chwytania ptaków, niszczenia mrowisk i używania bata.

Nawet w przypadku uboju zwierząt na żywność, Islam wymaga aby dokonać uboju zgodnie z Islamską procedurą, powszechnie znaną jako metoda Halal, która jest humanitarna i ma na celu spowodować ograniczenie cierpienia zwierzęcia.

Jako ludzie, muzułmanie, mamy zobowiązanie wobec każdej żywej istoty, takie jest przesłanie Boga w Islamie.

#islam #islamnadzis #religia #jatotutylkozostawie
Pobierz barytosz - Złe traktowanie zwierząt jest uważane w Islamie za grzech.



Muzułmanin j...
źródło: comment_nhTdg7KJD2xlcjAn5ObXxCVfxQmAQ4w8.jpg
  • 103
@SayangWanita: Tak, cała dokumentacja organizacji humanitarnych wysyłająca raporty o losie dziewczynek w krajach islamskich nie jest prawdą... To samo z gwałtami na dziewczynkach w Anglii, za tym też głównie nie stoją muzułmanie...

Co do Mahometa, to całe masy jego naśladowców współżyją z dziewczynkami i to za zgodą swoich islamskich duchownych.

Co do zdjęcia, to proszę bardzo, jest ich z tego zdarzenia więcej:

http://www.solosequenosenada.com/wp-content/uploads/2012/06/450-bodas-en-gaza.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_gZKgFHP8wvM/Sw6FI61swGI/AAAAAAAACCw/sb1IBmNnwdw/s640/Wedding-procession.jpg

Sami młodzi faceci w wieku w sam
@barytosz: To pewnie też dlatego muzułmanie gardzą psami i w krajach islamskich pies ma może tylko marzyć o życiu jakie wiedzie jego odpowiednik na najciemniejszej polskiej wsi? :]

Pewnie dlatego na Zachodzie muzułmanie- kierowcy autobusów każą wyjść niewidomym z psami przewodnikami, a muzułmańscy taksówkarze robią dokładnie to samo.

Czytujesz coś tylko, czy przeszedłeś na islam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aleksander_Newski: co do tych niewidomych z psami - nie wiem, nie widziałem nie słyszałem, źródło by się jakieś przydało ;p spytaj @SayangWanita bo ma dużo większą wiedzę niż ja bo jest w temacie :)

nie, nie praktykuję żadnej religii ale to nie powód, żeby każdą poznać i znaleźć coś dobrego :)

Wybrać to co dobre, z mądrych starych ksiąg
@barytosz: Temat rzeka. Kiedyś na wykopie był film o psie przewodniku używanym przez Muzułmanina, znam tatarów z polski, którzy hodują psy w domu, u sama też je lubie, ale znam też radykałów, którzy potrafią przejść na drugą stronę ulicy jak zobaczą psa. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia, ale znęcanie się nad zwierzętami jest przez Koran zakazane i jest grzechem. Dotyczy to wszystkich zwierząt.
@SayangWanita: Widziałem te zdjęcia już, były marginalne, większość stanowiły zdjęcia małych dziewczynek z facetami. Tamte to wyglądają jak matki, a to dziewczynki są wystrojone na panny młode. Dopiero co to miały być córki swoich ojców, teraz są ozdobami. Rozumiem, że dla ozdoby się tylu młodych ojców z córkami trzymanymi za rękę zebrało? A potem to nie z żonami na przednich siedzeniach, tylko ozdobami jeździli samochodami w kwiatach? A i nigdzie w
@ABC500: Mój błąd - to nie są ich ojcowie, ale dziewczynki są z nimi spokrewnione. Czytałam artykuł po angielsku i źle zrozumiałam.

Używanie dzieci jako oprawa na ślubach jest popularne na całym świecie, nie tylko w Islamie. Ktoś sieje manipulacje poprzez pokazywanie tylko tych zdjęć, gdzie nie widać kobiet.

Ja mogłabym iść pod kościół w trakcie chrześcijańskiej komuni i zrobić zdjęcia dziewczynom w tych białych sukniach oraz ich ojcom lub braciom,
@barytosz: Radykalizm to jedno, inny problem to wrzucanie wszystkich do jednego wora. Taki wykopek przeczyta coś złego o Islamie w Internecie i będzie się do końca trzymał swojej wersji, myśląc, że skoro np. jeden Muzułmanizm pobił psa. to na pewno wszyscy inni tez to robią.

A teraz dobranoc, bo rano na zajęcia :)
@barytosz: Wszystko ma swój początek w przekazie, wedle którego Mahometa kiedyś bardzo dotkliwie ugryzł pies, a ten go za to przeklął. O ile z tego co wiem to bardzo wielu nie uznaje tego przekazu za prawdziwy, czy wartościowy. To jednak niechęć do psów pozostała i w krajach silnie islamskich (nawet w takiej Turcji) po prostu widać tą niechęć. No i świnki, których z oczywistych powodów muzułmanin nie lubi :]
@Aleksander_Newski:

Pewnie dlatego na Zachodzie muzułmanie- kierowcy autobusów każą wyjść niewidomym z psami przewodnikami, a muzułmańscy taksówkarze robią dokładnie to samo.


:D:D:D

Czytujesz coś tylko, czy przeszedłeś na islam?


Może czas ruszyć na jakąś wycieczkę i samemu zobaczyć jak świat wygląda naprawdę? :D

...a nie "czytywać" o świecie na antyislamskich stronkach
:D:D:D


@Ppolaczek: Co za merytoryczny komentarz. Tak dla odmiany.

Może czas ruszyć na jakąś wycieczkę i samemu zobaczyć jak świat wygląda naprawdę?


@Ppolaczek: Nie wiem do kogo to komentarz chłopcze, bo ja (strzelam, że w przeciwieństwie do ciebie) kraje islamskie zwiedziłem już całkiem dobrze. Poznając też bardzo wielu muzułmanów.
@Aleksander_Newski:

kraje islamskie zwiedziłem już całkiem dobrze


Czemu twoi rodzice zabierają Cię na wycieczki akurat do krajów islamskich?


Wskaż mi muzułmańskiego kierowcę, który na zachodzie wyprosił z autobusu niewidomego z psem przewodnikiem ...który nie stracił po tym pracy

(zachód to Ty znasz chyba z opowieści dziadka z czikago:)