Wpis z mikrobloga

Złe traktowanie zwierząt jest uważane w Islamie za grzech.

Muzułmanin jest odpowiedzialny za opiekę nad zwierzętami wiedząc o tym że źle traktowane zwierzę będzie zeznawać w Dniu Sądu Ostatecznego przeciwko temu kto go nadużył.

Islam zabrania znaczenia zwierząt i zabijania ich na próżno, tak jak to się dzieje w przypadku krwawych sportów. Prorok Muhammad (pokój z nim) zabronił ludziom chwytania ptaków, niszczenia mrowisk i używania bata.

Nawet w przypadku uboju zwierząt na żywność, Islam wymaga aby dokonać uboju zgodnie z Islamską procedurą, powszechnie znaną jako metoda Halal, która jest humanitarna i ma na celu spowodować ograniczenie cierpienia zwierzęcia.

Jako ludzie, muzułmanie, mamy zobowiązanie wobec każdej żywej istoty, takie jest przesłanie Boga w Islamie.

#islam #islamnadzis #religia #jatotutylkozostawie
barytosz - Złe traktowanie zwierząt jest uważane w Islamie za grzech.



Muzułmanin j...

źródło: comment_nhTdg7KJD2xlcjAn5ObXxCVfxQmAQ4w8.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ppolaczek:

Wiem od znajomych że w Polsce też nie do każdej taksówki z psem można wejść. Nie z powodów religijnych, ale dlatego, że pies może pobrudzić, zniszczyć, nasmrodzić, a większe psy wymagają np. szelek i nie każda taksówka takie posiada. Normalna sytuacja. Twój samochód - wozisz kogo chcesz.

Gdy w UK taksówkarz wyprosił pasażera z psem, gazeta wykorzystała fakt, że kierowca był Muzułmaninem i dorobiła sobie resztę historii, a ludzie
  • Odpowiedz
@SayangWanita: Cały czas pisałem o autobusach i psach przewodnikach dla niewidomych. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

@Ppolaczek: Masz jeszcze coś do powiedzenia? Nadal nie widzę zaprzeczenia tej sytuacji. Biedy Ppolaczek, niby taki pro tolerancyjny i otwarty, a nie potrafi zanegować prostego faktu z jakiejś gazety :(((

Ale przecież każdy muzułmanin jest taki święty, a fanatycy to tylko wymysły na wykopie.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

Norman Baker ostrzegł w mediach i to tylko taka przykrywka, że niby zainterweniowali lajtowo jakby lewaki w mediach chcieli propagande zorganizowac. Tymczasem w nocy minister zainterweniowal i po tej interwencji ministrem został Norman Baker. I wszystko sie zgadza. A George Herridge, 73 lata, emerytowany konserwator urządzeń w szpitalu powiedział The Daily Mail, że Norman Baker będzie dobrym ministrem bo kiedyś powiedział że o ile kierowcy mogą wyprosić pasażera, którego
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Poświęciłam 5 minut dla ciebie. Oto jak się tworzy propagandę:

In 2006, Muslim minicab driver Abdul Rasheed Majekodumni was fined £200 and ordered to pay £1,200 costs by magistrates in Marylebone, central London, after being prosecuted for failing to comply with the Disability Discrimination Act when he refused to take a blind passenger because her guide dog was 'unclean'.


Po incydencie 8 lat temu, Muzułmański kierowca został skazany. Doszło też do kilku incydentów w autobusach, firma przewozowa wszczęła
  • Odpowiedz
Różnica jest taka, że debile katujący zwierzę w Polsce nie robią tego z pobudek religijnych, żaden ksiądz nie powiedział im nigdy, że Jezusa kiedyś w nogę ugryzł pies i od tego czasu to zwierzę nieczyste. Wiem ,że rozumiesz różnice. Ale przez religijne kajdany będziesz próbować odwracać kota ogonem przy użyciu różnych pożytecznych idiotów (o ile nie jesteś trollem).
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

Zwyrodnialcy kopiący psa powinni ponieść za to karę. Tak samo jak fanatyczni muzułmanie, którzy nienawidzą psów z powodu swojej religii.


To samo powiedział Norman Baker, nowy minister transportu w GB. A George Herridge, 73 lata, emerytowany konserwator urządzeń w szpitalu powiedział The Daily Mail, że zwyrodnialcy kopiący psa powinni ponieść za to karę. Tak samo jak fanatyczni muzułmanie, którzy nienawidzą psów z powodu swojej religii. Stary minister transportu GB
  • Odpowiedz
@raban321: A no całkiem niezłe traktowanie, nie wiem czy wiesz ale w----------c mięsko które daje Ci mama na obiad w---------z zwierzę które zostało zabite - czy uczestniczyłeś kiedykolwiek podczas takiej 'egzekucji' pominę bo zapewne nie - ja za to wiele razy uczestniczyłem gdy zwierzę się zabijało dla pożywienia - bo jak by nie było jesteś ssakiem i na dodatek mięsożernym chociaż też możesz jeść roślinki jeśli chcesz jednak nie zalecam
  • Odpowiedz
@Sahabat: Ojojoj, nie unoś się tak. Twierdzimy, że traktujemy dobrze zwierzęta, a jednocześnie zabijamy je tak, że muszą cierpieć, wykrwawiając się na żywca, zamiast je ogłuszyć. Ale to akurat jest spoko, bo tak kazał Bóg. Daruj sobie żenujące teksty o trzymaniu się czubka własnego nosa, bo nikomu do kraju nie wbijam, domagając się, by zmienił zwyczaje, tylko komentuję coś, co ktoś napisał na mikroblogu, zwracając uwagę na pewną niekonsekwencję. To
  • Odpowiedz
@Sahabat: Chyba jednak poświęciłeś za mało czasu żeby przeczytać to co napisałem, skoro nie zauważyłeś, że tematu mojego odwiedzania innych państw nie podjąłem ja, a troll, który chciał w taki sposób zyskać typowy dla siebie argument. Więc nie wiem za bardzo do czego pijesz, boli cię tu, że ktoś gdzieś był? To bardzo smutne :) Tak więc nie nazywaj czegoś wypocinami, skoro jak widać za bardzo tego nie rozumiesz.

a ktoś to robi bo w jakiejś księdze której nigdy nie przeczytałeś podobno jest napisane, że to zwierzę jest niedobre?


@Sahabat: Nie napisałem tu o żadnej księdze. Jak widać czytanie ze zrozumieniem
  • Odpowiedz