Wpis z mikrobloga

Miraski,
Jak by ktoś szukal sprawnego pomiaru mocy to mam na sprzedaz Favero Assiomia Uno. Przebieg 14k km. Serwisowane co 5k. W pelni sprawne, normalne ślady użytkowania, jakich mozna się spodziewać po takim przebiegu(rysy i zadrapania w korpusie) jedynie na lewym brakuje metalowej płytki. Osie cale, kręcą się gładko, luzów brak, ładowarka w zestawie. Cena jaka mnie interesuje to 1050zl. Bateria trzyma dobrze, ładuję co okolo 3k km. (3-4razy w roku).
#rower #szosa
Hipodups - Miraski,
Jak by ktoś szukal sprawnego pomiaru mocy to mam na sprzedaz Fav...

źródło: comment_16648111912RDt4qnpZ9AP9Z2XaxqitP.jpg

Pobierz
  • 34
@s---k: wiem, ale jednak te za 1500 wyglądają prawie jak nowe, moje nie - no i brkauje tej metalowej plytki, co moze dawac jakis dodatkowy luz do bloków,np za miast 4.5° moze byc 5.5° na jednym bucie. (dane z instytutu danych z dupy)
@veracholera: na to samo tylko duo. Wyobraź sobie, ze upgrade do duo to 1900 a od razu duo to 2800 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc jak by nie patrzeć warto spróbować sprzedać w dość ciekawej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hipodups: Nie warto brać duo immo. Miałem uno, mam duo - nie warto było szaleć tak :). Wszystkie pomiary pedałowania (IAV) są nic nie warte, mało co to obsługuje (poza L/P, stanie/siedzenie).
Zakładam, że nie masz dysproporcji pedałowanie 30/70%.
Ale jakby ktoś był zaintereoswany, to sprzęcik polecam.
@i-marszi: do Duo-SHI można wsadzić SPD mtb? o.O
@Hipodups: Ja tylko dobrze radzę, nie ma to kompletnie sensu, szkoda kasy. Co do Duo-Shi + SPD MTB, to widzę, że ludzie bawią się w hack. Tutaj widzialem sporo problemów z butem który ociera się o elektronikę w pedałach. Immo Assioma + Inpeak do gravela.
Do tego pamiętam że masz Wahoo, to Ci wszystko wytnie z Assiomów :). Po prostu nie zbiera danych IAV do pliku .fit :).