Wpis z mikrobloga

Już od kilku lat, za każdym przejazdem na trasie Warszawa - Radom, kisnę nieprzeciętnie z tego różańca na kościele we wsi Wsola xDD
Nie dość, że wisi tam nielegalne, ponieważ ten kościół jest wpisany do rejestru zabytków, za co zresztą na proboszcza tamtejszej parafii nałożono w 2018 roku karę, to zastanawiam się jaki proces myślowy musiał zajść w głowie wspomnianego proboszcza, że w dobrym guście byłoby powiesić na pięknym neoromańskim kościele taki jebutny różaniec świecący w nocy. xD
#architektura #polska #radom #kosciol #bekazkatoli
Lolenson1888 - Już od kilku lat, za każdym przejazdem na trasie Warszawa - Radom, kis...

źródło: comment_16647766394de6LrnNIYMrASlNzCoTxj.jpg

Pobierz
  • 38
@Lolenson1888: Raczej dobry gust z tym nie ma wiele wspólnego i nie chodzi tutaj o kwestie wizualne, komi się co podoba a co nie, choć o gustach się nie dyskutuje a ty to robisz to zwyczajnie proboszczowi może się to podobać i jego parafianom i co Ci do tego?? Jeśli nie rozumiesz, że może być coś poza kwestiami wizualnymi to bez sensu próbować Ci to wyjaśnić, jednakże na 100% w tym
@DobryDzienDobry: Świat jest pełen idiotów. Nie tyczy się to jednej grupy społecznej, zwyczajnie rzecz ludzka i bądź co bądź , chcesz czy tez nie, do niej należysz. Wiec odpisując coś w internecie masz takie same prawdopodobieństwo ze trafisz na idiotę, jakbyś pytał kogoś na chodniku.
@Lolenson1888: ciężko powiedzieć. I tak nie umywa się do ledowych tablic reklamowych które swego czasu stały przy drogach i niemiłosiernie oślepiały w nocy kierowców, zwłaszcza jak była mgła. Sam kiedyś dostałem czymś takim po oczach tak, że musiałem zrobić sobie 15 min przerwy a oczy bolały mnie jakby mi ktoś laserem poświecił. Swoją drogą ciekawe czy ktoś dostał odszkodowanie za wypadek spowodowany oślepieniem takim panelem. Ten różaniec też bym zgłaszał
europa - @Lolenson1888: ciężko powiedzieć. I tak nie umywa się do ledowych tablic rek...

źródło: comment_1664788582rAub6G31q0d14FLYX49nzA.jpg

Pobierz