Wpis z mikrobloga

Często pada stwierdzenie od kobiet na wykopie, że brzydcy mężczyźni zasługują na brzydką kobietę, ale problem jest w tym, że w dzisiejszych czasach tindera i rewolucji cyfrowej, brzydka kobieta woli sobie pójść na ONS z tindera co tydzień z przeciętnym albo atrakcyjnym mężczyzną i żyć samotnie, aniżeli wchodzić w jakąkolwiek relację z brzydkim mężczyzną.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #p0lka
  • 8
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: Teraz nie ma brzydkich kobiet. No chyba że nie dbają o siebie. Taka 3/10, kilkaset złotówek wpakuje w kosmetyki i umysł osobnika pokroju #chad zostaje oszukany. Najwyzej skorzysta i znajdzie inną, ale poszkodowana zostanie z takimi samymi preferencjami. Nie będzie szarych myszek dla chłopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@starfished: Chciałem przez to ogólnikowo napisać, że nie wszystkie są ładne, tylko bogate, przez co wyglądają lepiej. A osobiście widywałem normalne dziewczyny, które wyglądały o wiele lepiej, bez żadnych przerostów formy nad treścią.
  • Odpowiedz
@CandyToy: To w większości prawda, sam robię w branży "beauty" (handlowiec) w rejonie kręcącym się od medycyny estetycznej, przez robienie manicure/pedicure, aż po różnorakie (niezbyt inwazyjne na ogół, lecz bywa różnie) zabiegi/produkty poprawiające generalnie wygląd (plus dodatkowo samopoczucie) danej kobiety. Nie zawsze są to groszowe sprawy, to prawda... no ale podsumowując za jakie pieniądze, ile można poprawić na chwilę lub na dłużej (nie raz nie dwa też wymagana jest regularność),
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: To sobie znajdź taka która nie chodzi na ONS. Z mojej obserwacji wynika że jakiś procent kobiet powiedzmy 5-10 % jest srogo skrzywiona i o nich sa te historie, ale reszta już jest normalniejsza. Wiadomo że ludzie mają swoje głupie oczekiwania, ale jak się złapie pewien pułap w życiu to już jest łatwiej i tego wam Mirasy życzę. Nie warto trącić zbyt dużo czasu na kobiety które są chodzącym
  • Odpowiedz