Wpis z mikrobloga

@Stachkiller: Moim zdaniem aborcja powinna być legalna nawet do 9 miesiąca ciąży.
CZy znajdą się idiotki które będą zabić no powiedzmy dzieci w 8 miesiącu dla "funu" i zdjęc na insta? No pewnie tak.
Ale czy przez te pare idiotek reszta normlanych kobiet musi:
- umierać rodząc
- rodzic dzieci z downem
- rodzić dzieci z innymi poważnymi defektami
- rodzic dzieci jak facet się zawinął a nie chce być samotną
@Traczysko2137: Gwałt to naruszenie wolności innej osoby.
.. i zaś sprowadzamy aborcje do tego że dla jednych aborcja to zabójstwo.. no dobra zatem krok dalej od kiedy "jest dziecko" jak plemnik stoi obok komórki to jest nic ale jak sekunde po wejściu wprowadzamy zabezpieczenia jak w Pentagonie bo to już człowiek xD? Czy może po 3 miesiącach? a może po 2 tygodniach i 2 godzinach i 2 minutach xD?
Dajmy ludziom
@niebadzogrem: Tak, po zapłodnieniu. Tak samo jak dzień przed 18 r.ż nie można kupić alko, a dzień po już można. Ależ proszę bardzo, przecież nie chce penalizować samobójstwa. Aborcja natomiast nie jest decyzja o samym sobie, więc, podobnie jak gwałt, powinna być zabroniona i surowo karana.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@betonowa_klata:

Jaki masz problem z tym, że kobiety nie chcą dzieci?


Taki że mają wyłączność na "niechcenie".
One mogą bombelka wyskrobać, ja to muszę zaakceptować. Nie mam tu nic do gadania, jestem tylko portfelem. Może mi też się nie podoba że będziemy mieli dziecko? Mogę na siłę wyskrobać nasze dziecko, albo chociaż odejść z takiego związku bez zobowiązań?
To jest właśnie najlepszy przykład dyskryminacji mężczyzn w dzisiejszych czasach. Nie możemy decydować