Wpis z mikrobloga

Mirasy, mirabelki, jest temat do obgadania. Nie możemy się z różową zdecydować jak będzie lepiej. Głosujcie lajkiem pod zdjęciem w komentarzach. Niestety 1 opcja wymaga zrobienia w lamelach włącznika światła, różowa przez to średnio to widzi. Jako dopełnienie planujemy jeszcze zrobić podłużną półkę nad TV za jakiś czas. #architektura #mieszkanie #design #wnetrza #remontujzwykopem #remont
  • 19
@gooway: No to już wasz problem :p Ja mówię jak IMHO by wyglądało lepiej, ale też trzeba brać pod uwagę, że macie tam sporo pustego miejsca nad TV i to też będzie się rzucało w oczy
@muadzik ciekawa sprawa, pierwsze słyszę, a da się zachować plastik od obecnego włącznika w takim radiowym żeby była zachowana estetyka równych włączników w całym domu?
@gooway: nie bo to osobna płytka ze sterowaniem i przyciskami, bez kucia nie da rady. A taki bezprzewodowy naklejasz na ścianę.
Wpisz w google włącznik bezprzewodowy i zobaczysz. Ja mam firmy Zamel.
@gooway: wg mnie teraz jak wrzuciłeś zdjecie to bezapelacyjnie bez lameli. Wg mnie za mała powierzchnia na lamele a poza tym to nienawidzę tam żadnej pustki na tym fragmencie ściany. No i będzie wam się podobało przez pierwsze dwa tygodnie a potem dojdziecie do wniosku ze właśnie tan fragment ściany jakiś taki „zagracony”. Ale róbcie tak żeby wam się podobało
@gooway: Bez żadnych lameli, nad tv dajcie dwie niesymetrycznie powieszone półki a na nich wiszące pnącza i inne roślinki albo obrazki. Sorry, ale macie dużo ozdób w stylu boho, a to się gryzie z lamelami. Cienkie półki i pnącza idealnie się wkomponują