Wpis z mikrobloga

ma ktoś może taki oczyszczacz powietrza i podpowie mi jak zresetować zużycie filtra po wymianie na nowy? oczyszczacz to wg. naklejki na spodzie Air Purifier 3C ale każda instrukcja obsługi do 3C w necie pokazuje inne przyciski na górze niż u mnie (power z prawej i zmiana trybu/WiFi z lewej) i przytrzymanie któregokolwiek przez 6s nie resetuje filtra tylko włącza blokadę rodzicielską (prawy) lub nie robi nic (lewy) #purifier #xiaomi
Rydzu_ - ma ktoś może taki oczyszczacz powietrza i podpowie mi jak zresetować zużycie...

źródło: comment_1664699249ZycjhHXBeFO4t6e8mjX0TV.jpg

Pobierz
  • 9
@Rydzu_: nie da się resetować. Z nowym fabrycznym przyjdzie nowy rfid. Jak założysz nieoryginalny, to też będzie działać, tyle że będzie pokazywać zużycie z tyłka.
@RRybak nie ma opcji, że był stary (fabrycznie zapakowany, zafoliowany itp), zamiennik też raczej nie bo kupiłem na allegro od dostawcy z dużą ilością sprzedanych filtrów, wszystko wygląda na oryginalne, posiada naklejkę rfid itp.

Dzięki za pomoc!
@Rydzu_: Ty,. nie, czekaj. To mi się popieprzyło, to jest 3C - one nie mają czytnika RFID przecież :P
To faktycznie kombinuj z buttonami przez 6 sekund, ewentualnie reset bez włożonego filtra.