Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 629
Putin to jednak jest mózg. Zaanektował okupowane terytoria ukraińskie licząc że zachód się zesra ze strachu przed "atomową doktryną" i wymusi na Ukraińcach wstrzymanie ofensywy.
Tymczasem zachód to się zesrał, ale ze śmiechu, a Ukraińcy odbili "rosyjski" Liman pokazując że atomowe groźby Putina są tyle warte co jego armia.

Do tego pan prezydent został pierwszym rosyjskim przywódcą od czasów II WŚ, który właśnie stracił kontrolę nad "własnym" miastem.

No geniusz.

#wojna #rosja #ukraina
Pobierz Jabby - Putin to jednak jest mózg. Zaanektował okupowane terytoria ukraińskie licząc ...
źródło: comment_16646923272VkqWRUqXGhn21dHgeq6pE.jpg
  • 78
@jos: wiesz ile takich akcji nieudanych maja inne kraje, np USA? wy #!$%@? myslicie, ze wojska zachodnie sa takie jak w grach komputerowych i kazda misje koncza sukcesem? czlowiek to nie istota idealna, w kazdym wojsku zdarzaja sie porazki
@jos: UNOSOM 2 chociazby. nie wiem czemu na sile probujesz im umniejszac, #!$%@? operacje, ktore wymieniles, ale wojska zachodnie tez nie jeden raz #!$%@? sprawe po calosci
. Zaanektował okupowane terytoria ukraińskie licząc że zachód się zesra ze strachu przed "atomową doktryną" i wymusi na Ukraińcach wstrzymanie ofensywy.

Tymczasem zachód to się zesrał, ale ze śmiechu,


@Jabby: śmiechłem xD
@Jabby: jeszcze wychodzi na to, jeśli wierzyć tym zorientowanym ruskim, że tylko po to żeby nie narobić wstydu Putinowi i go nie rozzłościć w dniu aneksji, Rosja utraciła sporo ludzi i sprzętu w tym kotle. Sporo żołnierzy zginęło tylko z powodu ego Putina i dla PR, by trochę lepiej impreza wyglądała. Co jest w sumie śmieszne bo tak naprawdę to wygląda teraz gorzej, bo Ukraina odbiła już coś co Rosja uznałą
@wladdan: ale ja juz chociazby unosom 2 przedstawilem. tu sie nie ma co klocic, w wojsku zawsze sa porazki, tym rosyjskim i amerykanskim, i brytyjskim, i chinskim, i jakimkolwiek innym. a jak ktos jest zdania, ze wojska zachodnie odnosza sukcesy, a rosyjskie juz nie i widza tylko ich porazki, to znaczy, ze duzo na temacie sie nie znaja i sa ignorantami
@wladdan: btw przedstawiasz mi tu sytuacje nalotu na kogos, ja tym samym moge ci pokazac film, gdzie amerykanie #!$%@?, jak spotkali konwoj ruskich. trzymajmy sie ziemi i badzmy realistami. jak amerykanski snajper trafi ruskiego soldata to tez bedziesz mowil, ze ci ruscy to same gowno itd.? porazki byly, sa i beda w kazdym wojsku, tych natowskich, z onz itp. takze i juz nie jeden raz to zycie pokazalo, tak samo pokazalo
Wcześniej atakowali kraje wręcz nie mających najmniejszych szans z Rosją a i tam nie obyło się od poważnych wpadek


@rezydenttomek: Pierwsza wojna w Czeczeni to xD Czeczenom po jakimś czasie brakowało ręcznej broni palnej, więc produkowali np. PM Borz, przegrać z tak ”potężnym” przeciwnikiem to nie lada osiągnięcie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@j0shva: najgłupsze to jest w ogóle uważanie że Chińczycy pomogą ruskim. Będzie albo wojna USA+Europa vs Rosja vs Chiny, albo chiny ogónie będą unikać jak się da wojny. Głupi nie są i wiedzą że Ruskich trzeba wykorzystywać ale nie nadstawiać za nich karku. Więc albo sami albo w ogóle będą w wojnie nigdy nie z ruskimi.
@wladdan: i ci powtarzam, ze dyskusja sensu nie ma, porazki sa byly i beda w kazdym wojsku, tak samo nic nie zrobisz, kiedy ktos Ci z #!$%@? robi nalot, a Ty jestes jak robak do zdeptania na powierzchni ziemi, i nic nie zrobisz, jak jedziesz kilkoma mrapami i trafiasz na konwoj ruskich i helikopter.
@j0shva: @rezydenttomek: witam ruskie trolle, cieszcie sie waszymi ostatnimi chwilami na wykopie, niezle sie was ostatnio nazbierało. A była taka cisza, zero trolli na wykopie zaraz po tym jak rosja zaczela wyraźnie tracic teren a putin był na spotkaniu, czekaliscie na wytyczne? A teraz straszenie atomem i kolejna proba wmowienia ludziom ze armia meneli jest groźniejsza niż myślą. Juz nawet emeryci nie biorą waszego kwiczenia na poważnie xDD