Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 629
Putin to jednak jest mózg. Zaanektował okupowane terytoria ukraińskie licząc że zachód się zesra ze strachu przed "atomową doktryną" i wymusi na Ukraińcach wstrzymanie ofensywy.
Tymczasem zachód to się zesrał, ale ze śmiechu, a Ukraińcy odbili "rosyjski" Liman pokazując że atomowe groźby Putina są tyle warte co jego armia.

Do tego pan prezydent został pierwszym rosyjskim przywódcą od czasów II WŚ, który właśnie stracił kontrolę nad "własnym" miastem.

No geniusz.

#wojna #rosja #ukraina
Jabby - Putin to jednak jest mózg. Zaanektował okupowane terytoria ukraińskie licząc ...

źródło: comment_16646923272VkqWRUqXGhn21dHgeq6pE.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@j0shva: obejrzałem ten film o ktorym pisałes ze "USA uciekało przed ruskimi", spadłem z krzesła ze śmiechu xDDD. Chinczyki razem z rosja obskoczyli by wpiernicz od samego USA w mniej niz pol roku, chinska armia to jeszcze wieksza wydmuszka niz Rosyjska, to ze sobie prownujesz pancerze pojazdow i sa porownywalne z tymi z USA itp. nie znaczy nic i kazdy to wie mały trollu, ludzie juz sie nie nabierają na
  • Odpowiedz
@lowca_ruskich_trolli: nooooo wiem misiu, rosja i chiny zostana rozjechane przez USA w kilka tygodni i USA im jeszcze glowice atomowe p---------a. a agenci csi w kremlu odjebia putina. no wiem o tym wszystkim przeciez, to o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
nooooo wiem misiu, rosja i chiny zostana rozjechane przez USA w kilka tygodni i USA im jeszcze glowice atomowe p---------a. a agenci csi w kremlu odjebia putina. no wiem o tym wszystkim przeciez, to o co ci chodzi?


@j0shva: nawet odpowiadasz w typowy sposob dla ruskiego trolla kiedy juz nie ma zadnego argumentu do uzycia, ekstrapolujesz moje wypowiedzi i je wyolbrzymiasz, probując mnie zdyskredytować, typowy ruski troll jest typowy. Pikabu
  • Odpowiedz
@j0shva: no nie ma sensu jeśli dla Ciebie to dowód na to że amerykanie uciekali przed orkami ;))
Kacapy nie mają profesjonalnej armii ;)) teraz tylko został im dzika mobilizacja ;)) nawet z armią PL na dzień dzisiejszy nie majà startu ;) a co dopiero do USA czy Nato
  • Odpowiedz
@wladdan: tylko oni teraz tak naprawde walcza z nato. jesli twierdzisz ze Ukraina bez pomocy z zewnatrz dalaby rade Rosji to jestes ignorantem. no i w c--j nie uciekali, jak im zajechali droge a ci wycofuja i leca jak najdalej od ruskich XD
  • Odpowiedz
@stannis: ale ja nikogo w ten sposob nie chce przekonac. tylko wyrazam swoja opinie na temat ich wojska, ale na wykopie, to o ruskich zle albo wcale. a znajac zycie te p---y, ktore tak wyzywaja od onucy itd. pierwsze by s---------y z kraju, jakby im przyszlo walczyc z ruskimi
  • Odpowiedz
@j0shva: o man ;)) Nato jeszcze nie ruszyło a tam armia rozwalona :) z nowoczesnego sprzętu Nato dostali tylko malutki % a sami już eksponaty z muzeów wyciągają :)
Odklejenie level onuca hard :)
  • Odpowiedz
@wladdan: swoja droga, nazywasz kogos onuca, bo nie podziela twojego zdania? bo nie pisze, ze ruscy to banda alkoholikow i meneli, ktorzy przegraja? bo nie pisze, ze moga sie zesrac z atomem i tego nie zrobia, bo sie boja nato i usa?
  • Odpowiedz
@stannis: ale ja nikogo w ten sposob nie chce przekonac. tylko wyrazam swoja opinie na temat ich wojska, ale na wykopie, to o ruskich zle albo wcale. a znajac zycie te p---y, ktore tak wyzywaja od onucy itd. pierwsze by s---------y z kraju, jakby im przyszlo walczyc z ruskimi


@j0shva nikogo nie chcesz przekonac, a tymczasem wysmarowalem z 20 postow jak to niedoceniamy ruskich i chinczykow xD

@wladdan: nie ruszylo, ale pomoglo. bez pomocy m.in. USA, to my dzisiaj bysmy musieli biegac z karabinem
  • Odpowiedz
@stannis: komentarzy, nie postow. nie wspominaj o 2 wś. bo teraz jest inna sytuacja. i nie, nie chce nikogo do niczego przekonac. przestan mi w--------c takie rzeczy, wprost napisalem, ze w wojnie totalnej rosja i chiny przegrywaja z usa i nato, ale wy sie d-----------e, bo nie zanizam jakosci ruskiej armi i zaznaczam to, ze ich nie doceniacie. ale to normalne, na wykopie wiekszosc tak p------i. a gdyby nie usa,
  • Odpowiedz
nazywasz kogos onuca, bo nie podziela twojego zdania? bo nie pisze, ze ruscy to banda alkoholikow i meneli


@j0shva: jeżeli ktoś nie widzi że banda orków jaka nielegalnie okupuje ziemie ukraińskie to alkoholicy, menele, szabrownicy, gwałciciele i mordercy to jest albo upośledzony umysłowo albo orkową onucą :)
Sam wybierz co bardziej pasuje do Twojej osoby :)
  • Odpowiedz
@j0shva no i c--j, ze komentarze pisales, a nie posty xD co to zmienia? Nic to nie zmienia, przeczytales komentarz, ze ruscy to orangutany i zesrales sie na rzadko, bo ktos drwi z armii ruskiej, ktora nie potrafila podbic najbiedniejszego kraju w europie XDDDD

2 wojna swiatowa to zupelnie inna sytuacja bo co? XDDDD

Ty gdybasz co by bylo gdyby nie bylo pomocy usa dla ukrainy to ja tez moge pogdybac co by bylo gdyby zachod nie pomagal rosji.
Poza tym ruscy od 2 wojny swiatowej to wygrali z czechoslowacja (ale nie sami xD) i wegrami. W afganistanie dostali po dupie (no ale to sie nie liczy, bo usa pomagalo afganczykom xD nie to co ta samowystarczalna rosja, ktora sama nawet papieru do d--y nie potrafi wyprodukowac), w syrii jak starli sie z jankesami to zostali wyrzneci, w czeczenii tak wygrali, ze musza czeczenom placic haracz
  • Odpowiedz