Wpis z mikrobloga

Ogólnie tak gadamy, że powinni być wdzięczni Frizowi wszyscy, że wyciągnął ich zza kasy z biedronki, a nie widzimy tego co jest po drugiej stronie. Może wcale tak kolorowo też nie było (?) Skoro się odcięli od Friza to jest jakiś powód konkretny (chyba, że bunt na umowy które podpisali, wtedy są totalnymi odklejeńcami - widziały gały co brały).

Ale jeśli zaszło coś przez to, Friz #!$%@?ł. To sorry, ale "Plują Ci w twarz, a Ty mówisz, że deszcz pada" jest kiepskim rozwiązaniem, więc wcale im się nie dziwie

#friz
  • 6
@danoneek: Mi się wydaje że to są takie troche dorosłe dzieci, które z derzyły się ze ścianą tak jak w Friz z Donatame, w donatan tak go w #!$%@? zrobił że nawet nie mógł go zabardzo krytykować. Pewnie nie do pilnowali praw autorskich czy coś.

Teraz mnie na szło ze wujaszek, już od dawna snuł wizje że juz nie dlugo ekipa, bedzie prowadzona tak ze jej przychody nie będą zależne od
@Milnowiii: mi sie wydaje ze Wilk z Bluszczowej i jego aspiracje doprowadzaja do tego, ze jak wszyscy go zdzierzyc nie mogli tak i od Karola odwrocil reszte. Moze oni sa po jednych papierach, dwoch bezwgzlednych gosci, ktorzy przyjaciol traktuha jak maszynki do robienia hajsu. Juz to widze, jak Wujas czy Friz by taka Wersow i Fusialke wycyckali z ostatniego grosza. Pomimo nawet intercyzy z Wersow ona na bank ma takie umowy,
@corryand:

Moze oni sa po jednych papierach, dwoch bezwgzlednych gosci, ktorzy przyjaciol traktuha jak maszynki do robienia hajsu.


Nie bez powodu Friz zawsze mówił, że nie ma przyjaciół, znajomych poza Ekipą, może w życiu realnym też tak ludzi traktował, a może wszystkich tak traktuje jak teraz, tak może tą starą - Adryan, Matus, Forlify, Kapi czy samego Mixera potraktował. Biznes is biznes
@danoneek: mi byloby w ch.. przykro na jego miejscu miec tylu przyjaciol i nie miec juz zadnego poza Wujasem. A on ma to gdzies bo sam ich sie na bank pozbyl. Nie jest mozliwe ze wszyscy tak bezwzglednie by sie od niego odwrocili bez jego winy. Dlatego sklaniam sie ku temu, ze to Friz z Wujasem ich zle potraktowali i ze nie rozchodzilo sie o to, ze Tromba nagle nie chcial