Wpis z mikrobloga

@wuut: nie wiem jak jest teraz, ale z miesiąc temu maksymalnie gdzie się dało dojechać to do pętli autobusowej która jest mniej więcej w okolicy tego baru motocyklowego 2Koła. Dalej szlaban i zamknięte, ale i tak nie ma po co jechać, bo kładka z dworca gdzieś mniej więcej tam właśnie się kończy.
@advert: @hydrocyfolumpus: dzięki wielkie, tak właśnie myślałem że nic się nie zmieniło, ale też nie mogłem za bardzo znaleźć informacji w sieci… czyli zostanie podjechanie od frontu i jeżdżenie w kółko, dzięki :)
@wuut: no właśnie niekoniecznie, możesz pojechać od Tunelowej, jeśli Ci bardziej pasuje, przycupniesz sobie na pętli, a osoba po którą chcesz podjechać po prostu kładką zejdzie od tej strony.
od Alej jest zawsze #!$%@?, zwłaszcza od początku wojny, mnóstwo ludzi, jakieś punkty pomocy, busy odjeżdżające na Ukrainę korkujące pasy, policja ciągle na bombach tam stoi i przegania - ja bym się tam autem nie pchał ( ͡° ͜ʖ ͡
@advert: od strony Jerozolimskich jest parę parkingów, ale największym problemem IMHO tam są korki do wjazdu pod dworzec.
Ja zawsze kogoś zgarniam z przystanku po prostu, ale w końcu dorobię się za to mandatu pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)