Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Zgodnie z przepisami ustawy „przetwarzaniem” danych osobowych są jakiekolwiek operacje wykonywane na danych osobowych, takie jak zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie, a zwłaszcza te, które wykonuje się w systemach informatycznych.

Czy aby zgodnie z powyższym nasz ulubiony tropiciel spisków neuropy nie podpada pod przepisy o RODO? Wiem, że sam login jeszcze nie stanowi danych osobowych, ale w połączeniu z imieniem i nazwiskiem (które te niektórzy mają ustawione w profilu) już tak.. Mam nadzieję, że ma wszystkie wymagania spełnione ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rodo #daneosobowe #moderacjacontent #prawo #bekazprawakow #bekazkuca #neuropa
Pobierz M.....a - Zgodnie z przepisami ustawy „przetwarzaniem” danych osobowych są jakiekolwi...
źródło: comment_1664609591j1OUBKo7UcABOq4dfeqKmr.jpg
  • 18
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kryspin013: widziałem, że niby ma mnie na czarno, ale ostro śledzi moje wpisy, gdyż z prędkością światła zaplusowal komentarz @pkkk: (cóż, nikt go nigdy nie podejrzewal o bycie najostrzejszym ołówkiem w piórniku ( ͡º ͜ʖ͡º)). "Manipulować bez świadków" - widać lista o którą mają taki ból dupy jest już nie tylko zabroniona ale i tajna XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pkkk: ja sie nie przypierdzielam, tylko martwię. I wydaje mi sie, ze ctrl-c ctrl-v a pisanie jakiś skryptów, które analizują dane, tworzą statystyki I je potem publikują to jednak "trochę" inne kategorie ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powoli się domyka cykl mikroblogera i czas na nowe konto Gromota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pakoszako: no i wreszcie konkret! To co, podejmujesz się wyzwania, czy jak każdy z konserwowych kolegów wymyślisz jakąś ch.jową wymówkę by zwiać z podkulonymi ogonem? ()
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pakoszako: i oczywiście, że mamy s.ierdalanie z podkulonym ogonem. Za. Każdym. J.banym. Razem konserwom mięknie faja. Ja nie wiem, ogólnie jestem dość przystojny, cialo też mam ok, a za każdym razem - 4konserwy instant impotencja ¯\_(ツ)_/¯

Znasz "snatch"? Klasyka, polecam. Szczególnie scene ze "shrinking balls". Oglądając ja zrozumiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz M.....a - @pakoszako: i oczywiście, że mamy s.ierdalanie z podkulonym ogonem. Za. Każ...
źródło: comment_1664629884xTG8Huatbb2XqPXYTSSGgx.gif
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Założenia tego wyzwania są idiotyczne, biorąc pod uwagę ile kont masz/miałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pakoszako: było miękiszonku (a możesz wolisz "flaczku"?), stare, znałem. Bardziej się postaraj, jakieś "boli mnie glowa" albo "zimno dzisiaj! " bardziej byłyby na miejscu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Właśnie dlatego zakopałem

Ależ oczywiście paroweczko