Wpis z mikrobloga

Wałga zdobył właśnie złoto w wyciskaniu w koszuli, bez tricepsa... Gdzie są te wszystkie osoby wyśmiewające go? Ten człowiek jest naprawdę niesamowity, tyle kontuzji i wciąż jest w stanie być na szczycie, ciekawe jakie rekordy by ustanawiał gdyby było go stać na operacje.
#mikrokoksy
  • 18
  • Odpowiedz
@c4ctusj4ck: W USA, które jest bardzo daleko przed nami. Mowa o Polskich realiach. Poza tym Grzegorz przygotowywał się do tych zawodów kilka miesięcy, jak nie mniej, a nie kilka, kilkanaście lat. Więc ta różnica nagle robi się bardzo niewielka.
  • Odpowiedz
Poza tym Grzegorz przygotowywał się do tych zawodów kilka miesięcy, jak nie mniej, a nie kilka, kilkanaście lat. Więc ta różnica nagle robi się bardzo niewielka.


@Szefu: a triceps to zerwał przygotowując się do meczu w badmintonie?

Fajnie, że wrócił. Trzymałem kciuki. Dla mnie i dla większości nieosiągalne, ale z tym szczytem to trochę przesada.
  • Odpowiedz
@silnymilosz: ajj źle zawołałem, ale cytat oczywiście od Ciebie.

z tego co wiem zerwał go robiąc przysiad


@silnymilosz: No właśnie. Bo przez ostatnie kilkanaście lat trenował trójbój i wyciskanie sprzętowe. Nie możesz powiedzieć, że przygotowywał się do startu kilka miesięcy a nie jak w USA kilka, kilkanaście lat. Myślisz, że jak ktoś wyciska 500 czy więcej w tej koszuli to proces treningowy idzie jak po maśle, bez kontuzji? To nie
  • Odpowiedz
@silnymilosz: no fakt, po zerwaniu jest chyba max pół roku czasu aby to grało, pamiętam moment jak zerwał, później już go nie śledziłem, mimo że Grzesiek to spoko chłopak. Ale jestem ciągle w szoku że tego za wszelką cenę nie ogarnął.
  • Odpowiedz
@c4ctusj4ck: tak, ale to nadal nie jest taki sprzęt w jakim się bije rekordy które wkleiłeś. Zobacz jak grube rękawy ma to w czym wyciska np Colb z góry stawki: https://youtu.be/U7ilr4ZyfVk
I nadal, z niesprawną ręką i przy najniższej masie jaką kiedykolwiek wniósł na scenę.
Wiesz to co napisałeś zabrzmiało trochę tak jakby stwierdzić, że jak ktoś podniesie załóżmy 250 kg w martwym z niesprawną nogą, to #!$%@? nie wynik, bo
  • Odpowiedz