Wpis z mikrobloga

@Rst00: przecież to większość klientów. Co widać po wpisach i komentarzach tutaj.
Każdy zdolność kredytową traktuje od razu jak cenę nieruchomości. Nie można kupić taniej, bo przecież dają więcej( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już nie wspomnę o 35 latach. W normalnych krajach to nielegalne
  • Odpowiedz
@massh: kamikadze to dobre określenie xD Dla mnie to niepojęte żeby przy takich niskich zarobkach pchać się w kredyty tego rzędu

@PiotrFr: a to też, ba, czasami ludzie przecież brali pod korek na maks zdolności i jeszcze dobierali od rodziców pożyczki żeby kupić jeszcze większe mieszkanie czy dom xD Te 35 lat przemilczę bo to już w ogóle śmiech na sali xD
  • Odpowiedz
@massh: nie zazdroszczę sytuacji ale to na własne życzenie. No kto bierze takie kredyty przy takich zarobkach xD Teraz to jedyna opcja to pewnie albo wyjazd za granicę conajmniej jednej z tych osób albo po prostu sprzedaż nieruchomości. Tylko kto to kupi jak zdolność teraz tak siadła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rst00: 800k kredytu przy takim niskim dochodzie? xD

Zawsze uważałem, że wniosek kredytowy powinien zawierać test inteligencji. Jak ktoś ma za niskie IQ to odpowiedź powinna brzmieć: "nie no, to debil jest, nie ma mowy o kredycie"
  • Odpowiedz
@Rst00: Pamiętam, że też miałem kilka razy taką sytuację, gdzie przychodzili do mnie doradcy kredytowi z umowami do podpisania, wtedy ja udawałem, że nie ma mnie w mieszkaniu i jakoś się udało, szkoda że oni nie mieli tyle szczęścia.
  • Odpowiedz
@Rst00 Ale z drugiej strony jak zarabiają tak mało i pchają się w kredyt pod korek to #!$%@? z nimi. Naprawdę trzeba nie mieć za grosz wyobraźni by przy takich zarobkach pchać się w takie długi
  • Odpowiedz
@barto125 . Mmm jeśli przyjąć optymistyczna wersję, że cię nie zwolnią. Wnioskując po pensji to nie jest żaden rozchwytywany specjalista, a jakiś random Areczek do zastąpienia beta Areczkiem z łapanki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rst00: zarabiać 9k netto i budować się pod Warszawą to trzeba mieć zajebiscie silną psychę, albo nie potrafić liczyć i planować XD
  • Odpowiedz
@Rst00: Jeżeli chcą mieszkać a nie sprzedawać dom to jest jeden sposób. Obydwoje #!$%@?ą za granicę i zaczynają zarabiać 10k więcej. Co najmniej. Dla chcącego nic trudnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz