Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam ojca idiotę. Jestem 35 letnim prawikiem po studiach i kursach, straciłem pracę, a ten mi mówi, żebym do wojska poszedł bo 4200 płacą. Do wojska. W okresie gdy ryzyko wybuchu III WŚ jest wysokie jak nigdy. Boże za co mnie tak pokarałeś, że się w takiej biednej umysłowo rodzinie kazałeś urodzić?!
#przegryw #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6335494813aa097904f31373
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: Ojciec jest mądrzejszy niż ci się wydaje.. Widzi taką 35 letnią fajtłape bez pracy, bez dziewczyny i jak to rodzic próbuje cię na coś nakierować. Podpowiedzieć jakąś ścieżkę życia skoro sam nie umiesz w wieku 35 lat. Taka jest rola rodziców, aby próbować nakierować na coś nie ogarów życiowych. Pomaga jak umie.
A ty jak ten potwierdzony gamoń jeszcze się żalisz jaki to chuowy ojciec.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak serio, to myślę, że Twój stary daje Ci chyba najlepsza radę w życiu.
Nie będzie żadnej 3 wojny światowej, ulegasz panice wywieranej przez ruskich trolli, albo pożytecznych idiotów. Rossja aktualnie #!$%@? tę wojnę i nie zanosi się, żeby miało być inaczej. Z kim innym miałbyś walczyć jak nie z nimi? A w tym momencie to ruska armia składa się z poborowych i to włączonych do wojska siła. Nie ma
@dexter-morgan: wszystko spoko, tylko pokolenie jego rodzicow wyrosla na bledych przekonaniach niedostosowanych do obecnego kapitalizmu, wiec te pomysly sa zwyczajnie przestarzale, synek idz do budzetowki, synek idz do sluzb, synek ja w twoim wieku to mialem mieszkanie z przydziału i prace w pgr ciebie i twojego brata mama juz w brzuchu nosila ( ͡° ͜ʖ ͡°)