Wpis z mikrobloga

@bathor_dyktator: #!$%@? chłopie ale jesteś głupi bez kitu. Możesz się #!$%@?ć i wziąć l4 ale do tego trzeba mieć minimalne pojęcie jak to zrobić.

Wiec dalej pytam gdzie napisałem ze powinien wziąć l4?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cotamslychacnatymwykopie: No to dalej byłoby to lepsza niż pisanie ze się #!$%@?. @clickPLUS: Ty jesteś #!$%@? piszesz ze pewnie nie lubię ludzi co l4 biorą wiec ci debilu wytłumaczyłem ze szanuje takich co chodzą na l4 żeby nie zarażali innych.


@korpoRator: jeżeli #!$%@? się przed praca jest dla ciebie ok to nie jesteś debilem a patusem.


@
  • Odpowiedz
@Ludwik_VI: Ja #!$%@?ę, ale się patola wszelkiej maści na ciebie rzuciła.
W tym kraju nie będzie dobrze, póki ludzie nie nauczą się odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
@Ludwik_VI: oczekuję odpowiedzi "rozumiem, do zobaczenia jutro". W zamian za bycie człowiekiem z jego strony, ze swojej strony ustalę wcześniej datę zakończenia współpracy i przeszkolę nowego pracownika, niezależnie od tego czy będę się zwalniał czy będę zwalniany.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: pomijając fakt że to pewnie fake to na pewno podpadłby pracodawcy z dwóch powodów:
1. Sposób komunikacji, zamiast zwięzłego: biorę urlop na żądanie to pisanie wysrywów
2. Nie brania odpowiedzialności za własne czyny. Pracować z osobą która przy takiej głupocie się już wykręca jak może (bo wszyscy są winni tylko nie on) jest w #!$%@? uciążliwe.
Takiej osoby się nie zwalnia od razu ale jak trzeba zredukować załogę lub
  • Odpowiedz
@topikPajak: No czyli sam potwierdziłeś, ze może w określonych sytuacjach. #!$%@?ąc zupełnie od sytuacji ze screena opa. Po prostu panuje mylne przekonanie, ze unz to taka „karta pułapka”, ze rzucasz i szach mat.
Warto tez pamiętać, ze w przypadku, kiedy pracodawca odrzuci wniosek to musi udowodnić, ze obecność pracownika jest kluczowa i jakie straty przez to by poniósł.
  • Odpowiedz
@tomek_27: Urlopu wypoczynkowego co do zasady udziela pracodawca, a zgodnie z art. 161 k.p., „jest obowiązany udzielić pracownikowi” urlopu w tym roku kalendarzowym, w którym pracownik uzyskał do niego prawo. Na tle tego przepisu nie budzi wątpliwości, że wyrażony w nim obowiązek pracodawcy nie ma charakteru bezwzględnego. Do udzielania urlopu mają bowiem zastosowanie ogólne reguły, w tym także ta z art. 163 § 11k.p., zgodnie z którą wniosek urlopowy pracownika
  • Odpowiedz