Wpis z mikrobloga

@dupasmoka: Glapinski ma fatalny styl komunikacji, ale zarzucanie mu, ze to jego wina że dolar jest po 5zl to jakieś kuriozum.

Jakby popatrzeć na 20 letni wykres kursu złotówki do korony szwedzkiej albo forinta węgierskiego to można by uznać, że złoty nie tylko się nie osłabia, ale umacnia.
Dolar się umacnia chyba do wszystkiego na świecie. Ma teraz najlepszy czas. A my mamy spadające b---y 20km od granicy, problemy z wiarygodnością przez brak KPO i kilka innych elementów które sprawiają, że raczej inwestorzy uciekają w mocne waluty.
A mówienie o podnoszeniu stop żeby walczyć o kurs to jest już wyższy poziom braku wiedzy ekonomicznej, a warto popatrzeć na Węgry i podnoszenie stop (przy zamrożonych kredytach hipotecznych na poziomie 12.2021) i po przepalaniu ogromnych pieniędzy na skupach interwencyjnych. Co tym
  • Odpowiedz
nie wiem, nie jestem ekspertem. zastanawiam sie czy moze zaprzestanie rozdawania na lewo i prawo pieniadzy by pomoglo.


@dupasmoka: czyli nie masz pojęcia i p--------z kocopoły. Dziękujemy za informację
  • Odpowiedz
czy serial byl równie nudny co książka?


@Felonious_Gru: to może ja odpowiem. Książka mi się podobała bardziej, film to coś innego, ale też fajny - bardziej spłyca głównego bohatera i jego dialog wewnętrzny. Może Ci się spodobać, jeżeli książka Cię nudziła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dolar się umacnia chyba do wszystkiego na świecie.

@kam1l: Dolar umacnia się i do franka i do euro, a i tak złoty w stosunku do tych dwoch słabnie.

Wiec rosnący dolar to nie jedyny problem.
  • Odpowiedz