Wpis z mikrobloga

5PLN poszlo. Teraz czekamy na 6PLN! Wiem, ze dasz rade Polsko!!

Zaplusuj ten wpis kiedy chcesz byc wolany na historyczna chwile gdy Dolar przebije 6PLN. Biorac pod uwage Jaszczembia i spolki, jest szansa, ze to sie wydarzy do konca ich kadencji choc chcialbym sie mylic.

To jest sukces rzadu PiS i nie pozwolcie sobie wmowic, ze to sa problemy zewnetrzne. To znaczy sie sa, ale do pieca dojebuje niekompetentny rzad PiSu. Ten kryzys ma twarz i to jest twarz Morawieckiego, Kaczynskiego, Sasina i Glapinskiego.

#dolar #usd #pln #polskizloty #nbp #gielda #heheszki #bekazpisu #finanse #glupiewykopowezabawy
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota - 5PLN poszlo. Teraz czekamy na 6PLN! Wiem, ze dasz r...

źródło: comment_1664299167Sv0SFQJkFYWbzeGHaHTMs8.jpg

Pobierz
  • 16
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: NIE SĄ!

zobacz sobie pary większych walut chf usd albo USD EUR mimo że faktycznie USD jest silne to aż takiego skoku nie ma. Stosunek niemalże jest utrzymany taki sam. Aż tu nagle patrzysz na USD PLN i skok 30gr w ciągu tygodnia.

Na moje to kryzys był na świecie i fajnie można było mówić że wszyscy się borykają, ale obecnie wszędzie wraca to do normy . Ma kto bronić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wasz_Pan: inflacja bazowa jest na poziomie 10%, to jest inflacja bez kosztów żywność i nośników energii, czyli bez czynników zewnętrznych (przynajmniej w teorii)