Wpis z mikrobloga

Polskie kobiety to chyba najgorsza fuzja łącząca wszystkie negatywne cechy ze świata zachodniego i wschodniego nie dając w zamian prawie żadnych zalet. Najczęściej objawia się to właśnie ekstremalnym feminizmem i roszczeniowością z jednoczesną chęcią zachowania starych przywilejów i udogodnień. W skrócie p0lki chcą być równe i niezależne, ale jednocześnie dalej chcą, żeby im usługiwano i stawiano na piedestał. Kwintesencja naszych rodaczek. Na to wszystko składają się specyficzne czynniki kulturowe połączone z księżniczkowatym wychowaniem i zawiłościami po PRL'u. Dobrym przykładem jest wyjątkowo duży pociąg do mokebe i innych śniadych księciów niespotykany wręcz w innych krajach zachodu, który jest efektem kompleksu "egzotyczności".

Dodatkowo polskie kobiety są jednymi z najbardziej hipergamicznych kobiet w całej Europie. Kiedyś jakiś mirek opublikował wyniki z apki, w której wklejasz swoje zdjęcie i twoją twarz oceniają kobiety z różnych krajów Europy. W polsce uzyskał NAJNIŻSZY rating. Lepiej nawet wypadała Skandynawia. Rynek matrymonialny w tym kraju to kompletna tragedia i jest skrajnie niekorzystny dla przeciętnych mężczyzn. W krajach azjatyckich dla porównania jest o niebo lepiej, stąd też dużo facetów decyduje się na emigrację, gdzie mogą zaznać szczęśliwego życia. Kilku moich znajomych związało się z kobietami innych narodowości i żaden nigdy nie mógł narzekać. Kiedy umawiał się z p0lkami było tylko marudzenie, wymagania, roszczeniowość. Z kobietami zza granicy jest spokój, wierność i zdrowa relacja. p0lkom własne ego zwyczajnie nie pozwala związać się z byle p0lakiem. One zasługują na brytyjskiego czada menadżera.

#blackpill #logikarozowychpaskow #redpill #przegryw #p0lka
  • 29
  • Odpowiedz
A jakbym tak szczerze mówiła gdzie poznać kogoś to na larpach. Tam nikt się nie dziwi jak ktoś obcy podchodzi. Relacje sama się zawiązują i można poznać spoko towarzystwo. Tylko dużo ludzi się tego hobby boi


@Averna: Wiesz, mimo wszystko większość ludzi zazwyczaj poznaje się w mniej wymagających okolicznościach. Jakby nie patrzeć samotny chłop na larpie to też nie jest gamechanger, zaraz można dorobić teorię, że desperat szuka szczęścia. Szkoły tańca,
  • Odpowiedz
@CalderX może wystarczy nie być "desperatem szukającym szczęścia" ani " wypatrywać kogoś do podrywania" tylko jakoś tak? Naturalnie? Bez spiny, poprzyglądać się sobie z nienatrętnym zainteresowaniem i bez przedwczesnych oczekiwań? Gdzieś chodzic, cos robic z kims się spotykac nie po to żeby "podrywac" tylmo być z ludzmi i potem coś się milego wydarza?
  • Odpowiedz
@szarosc_olowka: Ale już sama twoja obecność na takich spędach samotnie i sama "otwartość" na takie sprawy wrzuca cię do takiego worka w oczach kobiet. Może nie zawsze, bo życie nie jest zerojedynkowe, ale niestety brak social proof w postaci znajomych w danym gronie spuszcza cię w kiblu. Ostatnio koleżanka opowiadała jak na swoich zajęciach z aktorstwa jeden typ był starszy i od razu dopowiedziała całą historię, że szuka kogoś pewnie. Może
  • Odpowiedz
  • 1
@CalderX
Może cześć kobiet tak myśli. Ale to też trochę loteria.
Czasami trzeba próbować.
Ja zostałam poderwana właśnie przez obcego dla mnie typa na imprezie typu larp. I znam inne takie pary.
Wiem że próbowanie bezskuteczne zniechęca.
I ja nie mówię że jest różowo, wszystkie kobiety są normalne i nie mają wymagań z dupy.
Uważam że mężczyzni mają o wiele ciężej w początkach relacji bo wymaga się od nich inicjatywy.
Ale istnieją
  • Odpowiedz
Gdzieś chodzic, cos robic z kims się spotykac nie po to żeby "podrywac" tylmo być z ludzmi i potem coś się milego wydarza?


@szarosc_olowka: Tak spojrzałem na odpowiedź różowej i przy okazji ten fragment przykuł moją uwagę. Dla mnie taki sposób myślenia to jest jakaś abstrakcja, bo u mnie tak nigdy nie było, u moich normickich znajomych również. W życiu przeciętniaka nic się samo nie wydarza, wszystko od nauki, pracy po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fekalny_okuratnik:

Dobrym przykładem jest wyjątkowo duży pociąg do mokebe i innych śniadych księciów

Kiedyś jakiś mirek opublikował wyniki z apki, w której wklejasz swoje zdjęcie i twoją twarz oceniają kobiety z różnych krajów Europy. W polsce uzyskał NAJNIŻSZY rating.


I nie przyszło ci do głowy, że oba te przykłady są przejawem tego samego zjawiska?
Znaczy właśnie pociągu do egzotyki. To jest dość uniwersalne na świecie, że ktoś zza granicy o nietypowym
  • Odpowiedz
@szpongiel: Nie rozumiesz. Według wszystkich przeprowadzonych badań i statystyk jasno wynika, że biali mężczyźni są najbardziej pożądani dla wszystkich innych ras, natomiast czarni i azjaci budzą najmniejsze pożądanie, wręcz obrzydzenie. Tylko właśnie jakimś cudem polska jest wyjątkiem, gdzie byle jaki random z afryki ma tutaj darmowy burdel XD
  • Odpowiedz
Wow może dlatego, że byle jaki random ma więc do zaoferowania no. W rozmowie jeśli nie jest stąd, a nie tylko tani podryw i splakiwanie się jak to życie nie jest złe?
  • Odpowiedz