Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu Carlos "ocelote" Rodríguez Santiago - znany esportowiec, założyciel i były CEO drużyny G2.
No właśnie - były - bo śmiał zrobić sobie zdjęcie z Andrew Tate za co został zcancelowany przez lewackich piewców tolerancji.

źródlo: https://cybersport.pl/331414/ocelote-ustepuje-z-funkcji-ceo-g2-esports/

#pieklomezczyzn #esport #dyskryminacjamezczyzn #lol #leagueoflegends #bekazlewactwa
Pobierz trevoz - Na zdjęciu Carlos "ocelote" Rodríguez Santiago - znany esportowiec, założyci...
źródło: comment_16642980947gUj4KYbp5qoX2oGKnZeuC.jpg
  • 17
@trevoz Na tą chwilę nie kazali mu spadać tylko sprawa jest w toku i jest na leave of absence.

@hplaserjet4250 no akurat głupi nie jest i prawdę pisze. Zadymę zrobiła lewa strona Twittera. Generalnie zapominając, że ich ulubiona firma dla której część tych najgłośniej ludzi pracuje czyli esl / faceit (bo się połączyły niedawno) należy do Arabów. To już im nie przeszkadza w niczym.
@Darth_Gohan: zadyma na twitterze czy reddicie nie ma nic wspólnego z decyzją G2. AT jest persona non grata dla sponsorów i reklamodawców, dlatego zarząd G2 postanowił #!$%@?ć Carlosa z roli CEO. Dalej ma udziały, dalej sobie moe imprezować z kim chce, po prostu ludzie którzy wyłożyli hajs na G2 stwierdzili, że Carlos jest zbyt ryzykowny dla ich pieniędzy i kazali mu #!$%@?ć. end of story
@hplaserjet4250 sorry, ale nie masz racji. Jakby nie zadyma z lewej strony Twittera to przeszło by to po kościach.

Narazie NIGDZIE nie ma oficjalnego info żeby go #!$%@? z pozycji CEO. Jest na 2 miesięcznym urlopie od niej.

Sponsorzy doskonale sobie zdają sprawę, że mimo wszystkich wad Carlosa to on im pomaga pomnażać hajs czyniąc z G2 jedna z najpopularniejszych org na świecie.

Jedyne co może naprawdę sprawić że go zwolnią to
@Darth_Gohan: jest na kompletnym urlopie i sprzedał udziały w związku z tym, że prowadzą śledztwo w jego sprawie, czyli LEC go po prostu przycisnął, że ma sprzedać udziały. No i jak prowadzą śledztwo to pewnie dadzą jakieś wyniki do opinii publicznej. Ciekawe co tam wymyślą głupiego.
@Darth_Gohan: riot nie naciskał nic na G2, po prostu nie dali im wstępnie miejsca we franczyzie VCT NA, które szacuje się, że może być warte 10-15 mln $
Na pewno za kulisami też sponsorzy G2 wywarli nacik, bo zazwyczaj tak to działa.

Gdyby AT nie był persona non grata to nikt by nie dawał #!$%@? :D I nazwałbym tego naciskiem lewej strony twittera tylko opinią większości normalnych ludzi. AT to gangster
@hplaserjet4250: Miejsca w VCT NA też mogliby nie dostać ze względu na to jak kiepsko im ostatnio szło w Valorancie. Do tego nie są amerykańską organizacją co wbrew pozorom jakieś znaczenie dla RIOT NA ma.

Ty to nazywasz opinią większości normalnych ludzi i nazywasz AT gangsterem. Większość tych normalnych ludzi pisze jeszcze że jest gwałcicielem, no ale nie ma udowodnionych wyroków za gwałt. Tych zarzutów za bycie gangsterem też udowodnionych wyrokami
@Darth_Gohan: nikt by nic nie widział, gdyby Carlos nie stwierdził że się o tym pochwali światu :) Największy backlash dostał za to, że wydał oficjalne przeprosiny a potem pisał i lajkował rzeczy w sprzeczności do wydanego oświadczenia. Gdyby nie to, afera po wekendzie odeszłaby w zapomnienie. Hejterzy by wypominali, fani by bronili, jak z każdą kontrowersyjną decyzją Carlosa.

Co rozumiesz przez lewą stronę twittera :D Jeżeli ktoś jest prawicowcem i popiera
@hplaserjet4250: No to ja chyba innego Twittera mam w telefonie. Jak się pochwalił, że z nim imprezuje zaczął się jazgot. Jak napisał po tym, żeby się odwalili i może imprezowac z przyjacielem poszła największa fala. Potem były przeprosiny i już tylko delikatny jazgot, że jak to lajkuje tych co mowią, że ma prawo się kumplować z Tatem.

Największej #!$%@? o Tate'a z esportu miały kobiety i część wesołych komentatorów. Argumenty były
@Darth_Gohan: ekhm, po pierwsze AT mówi o kobietach jak o przedmiotach, traktuje je jako prawo własności i umniejsza ich rolę w życiu społecznym. 1:1 jakbym czytał Koran. Nie jestem zaskoczony reakcją kobiet w internecie, wyobraź sobie że mówi że Polacy to podludzie. Nie reagowałbyś?
Po drugie AT, trzepie hajs z kasyn, strip klubów i układów z gangsterami o czym sam mówi
Po trzecie AT, dorabia sobie trzepiąc hajs na przegrywach, za
@hplaserjet4250: Dzięki za przekazanie filozofii Tate'a w skróconej formie. Przekazałeś to znacznie lepiej niż kilka artykułów które czytałem przy okazji tej zadymy (nie wiedziałem kto to AT do czasu tej zadymy). W dyskusjach na TT które widziałem (a było ich sporo) najczęściej były walki między laskami, a facetami o ten temat który poruszyłem wyżej czyli: "Kobiety obecnie lecą na hajs i na badboyów" (co w sumie działo się zawsze w historii