Wpis z mikrobloga

wcale się nie zdziwię jak dokładnie taki miał być zamysł marketingu - "hej udajemy ze zrobimy wtopę, wtedy cały internet będzie tym dzisiaj zasrany i jakie zasięgi nam wygeneruje"


@Koliat: pracuję w reklamie... takie rzeczy nigdy nie są planowane bo to wtopa totalna. Widocznie nie skasowali bo zrobiło się viralowe i któryś menago powiedział "dobra, zostaw jak jest" albo skasowali tylko nikt nie zagląda mu na profil.

Ogólnie to jest tak,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
wcale się nie zdziwię jak dokładnie taki miał być zamysł marketingu - "hej udajemy ze zrobimy wtopę, wtedy cały internet będzie tym dzisiaj zasrany i jakie zasięgi nam wygeneruje"


@Koliat: szczerze wątpię, że to było zaplanowane. Bardziej wtopa i decyzja na szybko żeby zostawić bo screen stał się czystym viralem
@OperatorHydrolokator: fotele do wywalenia. Mleko i produkty mleczne "kisną" z upływem czasu. Spróbuj wylać trochę mleka na chusteczkę i zostaw na kilka dni i powąchaj. Wiem z doświadczenia, bo wylałem mleko na dywan i z wierzchu wyprałem, ale ww głębi zostało i smród nieziemski. wsiąknęło w fotele i przecież tego nie wypierze dokładnie. Może to jakiś strup kupiony za grosze do zezłomowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WschodZachodPolnocPoludnie: Spoko są te mleka roślinne, ale w sumie zrobienie czegoś takiego samemu w domu z płatków owsianych i wody to jest chwila, moment i szkoda pieniędzy na to mleko. Tak czy inaczej, podoba mi się poziom wyjebki pana Borysa xD.

@Speedy: spoko to jest mleko krowie pełnotłuste i nie wiem po co tu kombinować.
Tym bardziej, że te zamienniki niemal zawsze zawierają olej rzepakowy, który jest mniej zdrowy.
No
@WschodZachodPolnocPoludnie:

Są dwie możliwości:
1. Ktoś popełni błąd
2. Ktoś zrobił to celowo

Chociaż wynik zawsze taki sam. Błąd został poprawiony po 5 minutach, strata jest żadna bo i tak każdy kto ma pół szarej komórki wie od razu że to wpis sponsorowany a do tego wrzuciłeś na wykop i dzięki temu widziało to dużo osób które w życiu by tego nie zobaczyły.

TLDR: Nie ma się czym podniecać.
on w ofertach reklamowych moze przebierac a nie robic z siebie #!$%@?ą komedie jak na screenie powyzej.

@hekktik: Chyba reklamy McDonalds z nim i Żebrowskim nie widziałeś. Kasa, misiu, kasa - każdy z siebie zrobi idiotę za odpowiednią kwotę (co mnie również boli, choć akurat Szyca kojarzę głównie z gównianymi komediami).
@WaveCreator: no imo jest roznica miedzy reklama z zebrowskim marki takiej jak mak (przy tym ze maka mam w dupie i uwazam to za gowno zarcie) niz jakims żebro postem z gowno mleczkiem na wlasnym prywatnym fejsie, czaisz