Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smutny_login: pamiętaj zdrowy człowiek tylko się uczy pracuje i żywi się słońcem inaczej jesteś tylko bezwartościowym uzależnieniem, szczególnie kiedy chciałbyś żyć inaczej niż podręcznikowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@moria: albo po prostu dobrze planuje ile wypije. Co to za durny algorytm że jak wypijesz wszystko co kupiłeś to alkoholik xD
  • Odpowiedz
ITT: alkoholicy wmawiają innym że też nimi są.

Powiedzcie mi jak to jest że każdy ex alkus ma taką silną potrzebę straszenia innych alko? To że wy sobie #!$%@?ście życie nie znaczy że macie innym truć dupę, żałosne przegrywy
  • Odpowiedz
alkoholicy wmawiają innym że też nimi są.


@Arboree: Głownie chodzi o hipokryzje/ból dupy "trzeźwych", którzy napi3#dalają masowo inne używki, które nie mają końcówkę "izm". Przykładowo; ty nie pijesz, ale masz swoje niezdrowe rytuały, które powtarzasz codziennie lub często.

Cukier, nikotyna, adrenalina, kofeina, nikotyna, jedzenie, alkohol, dragi - każdy jest od czegoś uzależniony. Jedni wolą używki, które siadają na głowę, a inni na ciało. Nikogo nie oceniam, niech każdy bierze co chce, ale niech później odpie#dala. Ja wychodzę z założenia, ze to człowiek jest problemem, a nie sama
  • Odpowiedz
@smutny_login: Alkoholik, w tej chwili po 3 letniej abstynencji here. Daleko mi to bycia wojującym abstynentem, ale wydaje mi się, że większość ludzi w Polsce ma mniejsze lub większe uzależnienie od alkoholu. Kluczowe pytanie brzmi "czy wyobrażasz sobie życie bez alko", ale już tak absolutnie bezterminowo, do grobowej dechy. Jeżeli nie, to wiesz co to znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: tak właśnie gadają alkusy xD

A poza tym żadna z używek które wymieniłeś (oprócz dragów, ale ja alkohol klasyfikuje jako narkotyk, który w Polsce sieje o wiele więcej spustoszenia niż inne dragi) nie doprowadzi Cię do takiej ruiny jak alko i dragi i nie zabije w tak szybkim tempie. Planujesz ile wypijesz? Kogo chcesz oszukać? Pijany Ty, nie ma nic wspólnego z trzeźwym Tobą który ustalał te zasady.

Poza tym, kofeina - seriously? Każdy kardiolog Ci powie że kaw to sobie możesz pić ile chcesz, bylebyś uzupełniał magnez a i często dla niskociśnieniowców jest to
  • Odpowiedz
@vorio: źle to zrozumiałeś. Nie chodzi tutaj o to że kupujesz sobie 3 piwka na mecz i 3 wypijasz. Chodzi o sytuację w której np. Robisz imprezę więc kupujesz 10 piw i 5 win, wypijasz z znajomymi 8 piw i 3 wina, a potem odrazu wypijasz resztę bo jest dostępna.
  • Odpowiedz
A poza tym żadna z używek które wymieniłeś (oprócz dragów, ale ja alkohol klasyfikuje jako narkotyk


@MaddieBaddie: Tak właśnie gadają ból dupce ( bez urazy), wyzywający innych od alkusów xD Bo to nie "narkotyk".

Widzisz rybcia. Ty kierujesz sie klasyfikacją danych produktów na dobre i złe. Ja kieruje się; "wszystko jest dla ludzi, ale z
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: jakoś nie słyszałem jeszcze o kimś kto regularnie najebywuje się kawą. Poza tym każdy ex alkus jakiego poznałem palił fajki. Także, no, tacy to bohaterzy, którzy zerwali z nałogiem xD
  • Odpowiedz
Tak sobie czytam te wpisy na wykopie i dochodze do wniosku, ze 3/4 wykopu to dreszcze, a reszta to sflustrowane małolaty. Nie widze dla nas przyszlosci, bo wykop, to zadna odskocznia, tylko kolejne uzależnienie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A opowi jak łapki nie lataja i przez droge nie boi sie przejsc, a w sklepie w kolejce nie zachowuje sie nerwowo i jest w stanie wytrzymac z zakupami az
  • Odpowiedz