Wpis z mikrobloga

@DominiCanes: ja miałem rok nie picia, potem stwierdziłem że przecież moje życie nie ma sensu ale mimo picia tych trzech piw dziennie na drugi dzień byłem świeży jak poranna mgła, nikt nie mógł podejrzewać że w ogóle jakkolwiek piję alkohol

A teraz myślę że mógłbym się ogarnąć, może zapiszę się na jednodniowe szkolenie wojskowe, przyda się to mi pewnie
@smutny_login: > gdybym był uzależniony to bym przecież nie mógł przestać

Hehe to ulubione samooszukiwanie się osoby uzależnionej ale w sumie ktoś kto nie ma problemu z alkoholem też tak może mówić więc... Prawdę pokazuje co robisz u jak żyjesz.
Czy umiesz przez długi czas pić tyle ile zakładasz np 2 piwa i koniec, czy umiesz siedząc czas z ludźmi bez alkoholu, czy masz problemy i straty przez alkohol itp.
Osiem
@smutny_login: zmartwię Cię ale to tak nie działa. Każdy alkoholik potrafi przestać pić - po to by udowodnić sobie i innym, że dalej może. Tak bardzo #!$%@? jest świat alkoholika - zrobi wszystko byle tylko nie przestać na zawsze (zacząć się leczyć). W tym przestanie pic na jakiś czas.


@LifeReboot: I jak przestanie pić na 20 lat to jak długo musi się leczyć po tych latach?