Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak pokonać #samotnosc gdy ta staje się nie do zniesienia? Każdy mój dzień wygląda tak samo bezbarwnie, jedynie picie alkoholu sprawia mi przyjemność. Nie mam znajomych, nie mam dziewczyny. Mimo, że wychodzę z domu to czuje się samotny wśród ludzi. Co z tego, że pójdę w publiczne miejsce gdzie jest masa ludzi skoro każdy jest tam ze swoimi znajomymi/partnerem i nie zwraca na mnie uwagi? Obojętnie czy to wydarzenie kulturalne czy sklep. Co najwyżej zapytam kogoś o coś i tyle z interakcji. Testowałem różne rzeczy typu muzeum, wystawa, koncert, itp. Wszystko fajnie ale nie potrafię się z tego cieszyć bo jestem tam sam. Żadne hobby nie cieszy. Zaczynam coś robić przez pierwsze 15 minut a potem odpuszczam bo nie daje rady. Nawet granie w gry, które jest idealnym zabijaczem czasu już nie sprawia przyjemności. Wszelakie fora tematyczne czy discordy też nie pomagają, zresztą chłopy chcą się tylko spotykać z laskami jak już a laski nie chcą z nikim bo za dużo spermiarzy, więc wszelakie FB górskie wędrówki albo wspólne bieganie i inne odpadają. Oczywiście próbuje też na #tinder poznać do związku albo chociaż zwykłej znajomości ale bezskutecznie. Gdyby była możliwość wynajęcia kogoś do spędzania czasu to bym zapłacił.. za możliwość pogadania, spotkania się na mieście, pospacerowania.

#feels #depresja #tfwnogf #alkohol #alkoholizm #przemyslenia #mood #znajomi #zwiazki #relacje #przegryw #blackpill #smutek #suicidefuel ##!$%@?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6331779ab3914a7ecae7963e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak pokonać #samotnosc gdy ta staje...

źródło: comment_1664201945ktg9erQrjV40m0otpujjPg.jpg

Pobierz
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: jak jesteś w czymś dobry, np. dobrze grasz w piłkę to zawsze możesz dopisać się do gry z ludźmi na jakiś orlikach i wtedy na pewno z kimś się zakumplujesz, a już na pewno spędzisz lepiej czas. Jeżeli nie jesteś w niczym na tyle dobry, to stań się w czymś dobry. Możesz zacząć ćwiczyć grę na instrumencie i dopisać się do bandu za jakiś czas. Możliwości są tak naprawdę nieograniczone,
@AnonimoweMirkoWyznania: ostaw alko, i jeżeli nie pracujesz to jak najszybciej poszukaj pracy. Nie twierdzę że zdobędziesz licznych przyjaciół w pracy, ale będziesz kilka dni w tygodniu spędzał czas z innymi ludźmi, i przynajmniej na jakichś przerwach czy między obowiązkami zamienisz kilka słów. A kto wie, może zawrzesz jakaś znajomość
AfrykańskaKuropatwa: Nie idź tą drogą. Nim się obejrzysz, staniesz się pożałowania godnym alkusem, zniszczysz sobie zdrowie i życie. Wszystko jest dla ludzi ale trzeba znać umiar. Najlepiej weź jakiegoś psa, mnie to wyleczyło z depresji, mam w końcu po co żyć. Chodzę do pracy, dbam o wygląd, czytam książki, filmy oglądam, jakieś szmaty czy gadżety w internecie i jakoś to leci powoli, człowiek aż tak nie skupia się na tym, że