Wpis z mikrobloga

Co jest z moim organizmem nie tak... Escitalopram dawka 15mg kilka msc, nie da się funkcjonować, w sytuacjach społecznych gdy jestem w pobliżu nielubianej osoby wstrzymuję oddychanie i nie potrafię tego powstrzymać, zaczynam się dusić, im bardziej potrzebuję powietrza tym bardziej przestaję oddychać bo boję się że mnie źle ocenią, a gdy będę zbyt głośny to zwrócę na siebie uwagę, a przez nerwowość, wyczucie strachu w moim oddechu zacznę być pośmiewiskiem.
Tylko to nie zdarza się codziennie, mam tak kilka dni w tygodniu, przez pozostałe dni jestem oazą spokoju, i normalnie mogę przebywać z psychopatami, nie ruszą mnie bo nie wyczuwają strachu.

Nie wiem... Czy to dieta, bakterie jelitowe? O co tu chodzi... Naprawdę nikomu nie życzę takiego życia.

Ojciec ma bardzo podobny problem, więc na pewno genetyka. Tylko jak z nią walczyć tragedia. Rodzeństwo dostało geny matki i nie mają tego problemu.
#depresja #psychiatria #escitalopram #przegryw #fobiaspoleczna #nerwica #leki #antynatalizm
  • 7
@LajfIsBjutiful: W moim przypadku to jakieś tortury psychiczne, które serwuje mi mój własny mózg.
Muszę pogadać z psychiatrą, albo będzie mi przepisywał dodatkowo pregabalinę, benzo, albo rezygnuję z leczenia i idę w narkotyki. Jakie to wszystko jest porąbane...
@galek: to i tak bez znaczenia, wolna wola nie istnieje więc nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność. Brak wiedzy, świadomości więc nie ma winy. Presja społeczna, religia z brakiem wewnętrznych hamulców.