Wpis z mikrobloga

Ehh obejrzałem anime, spodobało mi się no i z tego wszystkiego odpaliłem cybercrapa. Ostatni save miałem jeszcze z wersji 1.23, to stwierdziłem, że dam szansę, zobaczę co zmienili. No i rzeczywiście jest lepiej. Z takich rzeczy co zauważyłem na te 8h co sobie gram:
Przechodnie zaczęli reagować na zachowanie gracza w inne sposoby niż kucać i zakrywać głowę albo koślawo uciekać. Potrafią wyciągnąć broń i zacząć strzelać albo się bić.
Kierowcy jak się w nich celuje z broni potrafią zawrócić albo rozjechać gracza.
Jakoś tak inaczej się jeździ teraz samochodami, nie wiem czy lepiej ale inaczej.
Poprawili bug z misją z Victorem co nam robił wszczepy przed misją dla Dxa - wcześniej nawet jak zapłaciliśmy mu od razu to odpaliła się misja na oddanie mu kasy. Teraz tego nie ma.

No tylko to dalej jest w #!$%@? zabugowana gra... Policja przestała w ogóle reagować na moje ataki - zatłukłem patrol, pojawiła się gwiazdka i za chwilę zniknęła. Zacząłem robić sobie bulid pod broń białą, kupiłem modliszki, sandevistan, kereznikov, kamuflaż optyczny... to sandevistan potrafi się zbugować i nie odpalać, a modliszki zostają otwarte jak zmienię broń... Nie wiem, może się popsuły i muszę iść do rippera? i to wcale nie jest bug a taki feature?

#cyberpunk2077 #edgerunners
Pobierz
źródło: comment_1664102489ySQyI2AnB56F2IMyqgvxp6.jpg
  • 5