Wpis z mikrobloga

DAILY PRZYPOMNIENIE ŻE POLSKA TO JEDEN Z NAJGORSZYCH KRAJÓW DO ŻYCIA NA PLANECIE 1/365

wczoraj napisałem posta o tym że dziwię się że Polska finansuje Biełsat skoro w naszym kraju na nic nie ma nigdy pieniędzy by nagle mirki się odezwały że się nie znam, nigdzie nie byłem gówno widziałem, że Polska jest zajebista, że rozwój zaraz za Chinami a lepsze na planecie tylko USA.

W Polsce niszczy się przedsiębiorczość, podatki uniemożliwiają rozwój, biurokracja, nie istniejąca w praktyce służba zdrowia.

Jedyna szansa na jako takie życie dla Polaka to wyjechać na Niemcy, Francję czy Wielką Brytanię, chociaż czytałem że nawet i w Czechach jest lepiej niż u Nas.

Nasz kraj nie wykorzystał ŻADNYCH szans na rozwój po '89 roku, a jeśli cokolwiek u nas dobrze wygląda to jest to zagraniczny kapitał który ma szeregi ułatwień i preferencyjnego traktowania.

A jeśli dalej pojawią się Mirki twierdzące że w Polsce jest zajebiście to czemu mamy najniższy przyrost naturalny w całej Europie?

#polska #oswiadczenie #polityka #depresja
  • 6
@smutny_login: Polska finansuje Biełsat, bo to zawiera się w realizacji podstawowych celów państwa i z tego powodu zbiera podatki z poddanych, przepraszam obywateli. To ty widać nie rozumiesz czym jest państwo.

Widać młody jesteś i nie masz zielonego pojęcia jaka bieda była w 89 roku i jaki rozwój Polska zanotowała. Jesteśmy drudzy za Chinami w rozwoju w tym czasie. Gdyby nasz dystans do Niemiec pozostał taki sam jak był w
@smutny_login Wielu zapomina z jakiego poziomu startowaliśmy, my nawet w skali komunistycznego obozu byliśmy gospodarczym średniakiem. Ukraińska czy Białoruska Republika Radziecka były wyraźnie bogatsze od PRL-u.

Obecnie natomiast wyróżniamy się w regionie, zmniejszamy dystans do od zawsze bogatszych Czechów a poziom życia na Ukrainie czy Białorusi jest wyraźnie gorszy od tego co mamy w Polsce. Dzięki Unii nawet jeśli Ci się nie podoba możesz swobodnie wyjechać na Zachód.

Wyraźnie nadganiamy Zachód, oczywiście
@smutny_login: w Europie jesteśmy na poziomie Portugalii, Węgier, Słowacji. Przegoniliśmy pierwszy kraj starej UE - Grecji. W 1989 r. byliśmy na poziomie Bułgarii czy Ukraińskiej SRR, bogatsi tylko od Albanii i Rumunii, które był rządzone przez totalnych świrów, którzy nie mieli żadnego pojęcia o gospodarce. Dziś jesteśmy wyraźnie bogatsi od Bułgarów, kilkukrotnie bogatsi od Ukraińców. W poziomie życia doganiamy Włochów i Czechów. Polska jest już zaliczana przez ONZ do krajów rozwiniętych