Wpis z mikrobloga

Kupowanie mieszkania to zawsze loteria i ja chyba tą loterię przegrałem xD Nade mną jest takie dudnienie, że powoli zaczyna mnie to irytować. Słyszę prawie każdy krok i to nawet nie jest kwestia kartonowości nowego budownictwa. Sam z ciekawości próbowałem chodzić tak samo i tak się nie da po prostu, musiałbym specjalnie napie*rzać piętami, żeby osiągnąć taki efekt jak tych z góry.
Na razie mam nadzieję, że to może jeszcze jakieś wykończenia i to się uspokoi, bo pójść tam i powiedzieć, że jest głośno trochę się obawiam, bo jak trafię na kogoś nienormalnego, to będzie tupał na złość jeszcze bardziej xD A nie wierzę, że ktoś kto tak chodzi, jest normalny xD

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
  • 5
  • Odpowiedz
@Murasame: moja siostra tak chodzi robi to nieświadomie, aż trzęsie się całe mieszkanie. A waży może 50 kg. Bardzo mnie to irytuje a nawet nie mieszkam pod nią. Może kup kapcie albo dywan dla sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)+ flaszka i wytłumacz grzecznie co się dzieje podczas robienia flachy. Powinno pomóc.
  • Odpowiedz
@Murasame: najlepiej działa zaproszenie sąsiada do siebie i pokazanie mu jak to słychac

Ludzie mają tak niesamowicie ograniczone mózig że nawet takich banalnych rzeczy nie są swiadomi
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Mam takie przypuszczenia, bo dość dużo tam było kucia u góry. Ale raczej obstawiam, że zwyczajnie wszędzie są płytki zamiast paneli + nie umieją chodzić normalnie.
  • Odpowiedz
wszędzie są płytki zamiast paneli


@Murasame: według mnie to nie przeszkadza. W panelach masz podkłady bo one nie są klejone do podłoża i po prostu "klikają", "stukają" o posadzkę. Całe podłogi w nowym budownictwie mają izolacje w formie styropianu. Podkłady dodatkowe są tylko w panelach, nie ma ich w wykładzinach, parkietach, płytkach i wszystkim co jest na sztywno klejone
  • Odpowiedz