Wpis z mikrobloga

@lIENll: google pay nie działa też z niektórymi bankami np. millennium więc teżsobie sprawdź chyba bardziej jest applewatch tutaj wszechstronny. Aha i nie wiem czy dobrze rozumiem że rozważasz apple watcha lub galaxy watcha, to też nie wiem do jakiego urządzenia to rozważasz, bo galaxy watcha nie podłączysz do iphonów, jeżeli mówimy o galaxy watch 4+
@lIENll: nie miałem apple watcha ale mam GW4 i oprócz tego, że rzeczywiście zegarek wymaga ładowania codziennie to nie widzę minusów. Aha no i na LTE też raczej bym go nie polecał używać, chyba że takie typowe 10 minutowe rozłączenia z telefonem bo bateria wtedy niknie w oczach. W GW4 możesz ustawić włączenie aplikacji googlepay dwukrotnym kliknięciem przycisku na zegarku więc wydaje mi się, że masz dostęp do aplikacji w sekundę,
@AndrzejPudzian2: podobno i tak się nie sprzedawały galaxy watche jak ktoś miał iphone więc nie miało sensu dalsze wspieranie. Chyba wyszli z założenia, że więcej zyskają na tym, że ktoś kupi samsunga z tego powodu, że galaxy watch nie sparuje się z iphonem niż na tym, że ktoś z iphonem kupi galaxy watcha.